خوش کنار گفت: ارتش همیشه با مجاهدت و ایثار در عرصه های مختلف حضور داشته است.

به گزارش سفیرافلاک، امیر مرداد خوش کنار صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح با اشاره به روز ارتش اظهار داشت: ارتشیان بر همان عهد و پیمانی که بسته اند، ثابت قدم ایستاده اند و تحولاتی رخ داد و ارتش به عنوان بخشی از بدنه انقلاب کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: ارتش با مجاهدتها و تلاش های خود توانست محاسابت تمام سردمداران زر و زور را به هم بزد و طی این سالها در همه عرصه ها بسیار موفق عمل کرده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ ارتش لرستان تصریح کرد: بدنه ارتش همراه مردم شد و دشمنان در همان روزها شعار انحلال ارتش را سردادند و می خواستند انقلاب را از یک بازوی توانمند محروم کنند و امام(ره) که به این نقشه پی برده بود، از ارتش حمایت کردند و ۲۸ فروردین هم فرمان تاریخی صادر و ۲۹ فروردین را روز ارتش نامگذاری کردند و در آن روز فرمودند که در خیابانها رژه بروند.

خوش کنار عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب، ارتش در برهه های مختلف ثابت کرده که شایسته پشتیبانی امام(ره) را دارد و در همه عرصه ها اقداماتی را انجام دادند و با مجاهدت و ایثار اقدام نموده اند.

وی بیان کرد: برای تحقق فرامین امامین انقلاب، ارتش همیشه آماده است و در شرایط حساس هیچگاه امت را تنها نگذاشته و برای امنیت از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ ارتش لرستان خاطر نشان کرد: تاریخ انقلاب هزاران نمونه از رشادتهای ارتشیان غیور را در خود دارد که این رشادتها با اخلاص و ایمان همراه بوده است که برای خدمت به مردم با تمام امکانات پای کار بوده و در ایام کرونا همه کادر پزشکی و ۴۰ بیمارستان را در خدمت مردم قرار داده است.

وی بیان کرد: امروز ارتش با افتخار آمادگی دارد هر ماموریتی که در راستای آرامش و امنیت و حفاظت از انقلاب و حفظ ایران باشد را انجام دهد.

انتهای پیام/