زیویار گفت: طرح های مهم اقتصادی لرستان با معرفی به بانک ها و مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، در چرخه تامین اعتبار قرار می گیرند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، در راستای پیگیری مصوبات اقتصادی سفر ریاست جمهور به استان، فرهاد زیویار اظهار داشت: با توجه به مصوبات بانک کشاورزی در سفر ریاست جمهور، پیشنهادات استان در قالب معرفی ۱۷ طرح اقتصادی اثر گذار و مهم در توسعه استان که به دلایل مختلف به نتیجه نرسیده اند، ارائه و مورد بررسی قرار گرفت که این طرحها شامل پروژه هایی نظیر مجتمع پرورش ماهیان خاویاری و سردابی، پرورش مرغ گوشتی، زنجیره تولید تخم مرغ، طرح های حوزه گاوداری نظیر هفت هزار راسی دورود، سرمایه در گردش مورد نیاز واحد‌های کشاورزی و امثال آنها به بانک معرفی و با توجه به نظر مساعد و دستورات سرپرست بانک، موضوع به ارکان اعتباری بانک ارسال گردید.

وی افزود: با راه اندازی این طرح ها ضمن افزایش میزان تولید محصولات کشاورزی و رفع نیاز داخل، موجبات افزایش میزان صادرات و اشتغال پایدار در استان فراهم خواهد شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: با توجه به اهمیت راه اندازی پروژه های اقتصادی در توسعه استان، طرح های مهم اقتصادی با معرفی به بانک ها و مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، در چرخه تامین اعتبار قرار می گیرند.

انتهای پیام/