هواپیمایی جمهوری اسلامی نسبت به تبلیغ برخی تورهای جعلی جام جهانی قطر هشدار داد و اعلام کرد که هیچ پروازی برای جام جهانی قطر از سوی این شرکت به دفتر خدمات مسافرتی «یابکس» واگذار نشده است.

به گزارش سفیرافلاک، شرکت هواپیمایی ایران ایر اعلام کرد: اخیراً مشاهده شده است دفتر خدمات مسافرتی یابکس (ماکان سفر جهان) اقدام به تبلیغ پکیج‌های ویژه جام جهانی قطر نموده و از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به عنوان شرکت هواپیمایی این تور مسافرتی نام برده است.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، ضمن رد این موضوع اعلام می‌دارد هیچ پروازی برای جام جهانی قطر از سوی این شرکت به دفتر خدمات مسافرتی «یابکس» واگذار نشده است و تبلیغ این تور با پرواز “هما” صحت ندارد.

گفتنی است در صورت مشاهده فروش تورهای ویژه جام جهانی قطر با استفاده از نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با تبلیغ‌کنندگان از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، تاکنون برای فروش بلیت‌های مسیر دوحه قطر با هیچ دفتر خدمات مسافرتی مذاکره‌ای نداشته است و از هموطنان درخواست می‌شود در صورت مشاهده چنین تورهایی حتماً از صحت آن اطمینان حاصل نموده و در صورت هرگونه شکایت از طریق سازمان هواپیمایی کشوری اقدام گردد.

علاقه‌مندان حضور در بازی‌های جام جهانی قطر می‌توانند برای اطمینان از صحت فروش تورهای ویژه جام‌جهانی قطر با پرواز «هما» با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ مرکز فروش تلفنی «هما» تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/ 

  • منبع خبر : مهر