ویسکرمی گفت: بنیاد برکت در ۳۹ پروژه بهداشتی و درمانی مناطق کم برخوردار مشارکت می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان، حامد ویس‌کرمی اظهارداشت: با عنایت به ضرورت و اهمیت مقوله سلامت و تاثیر آن بر روند پیشرفت، به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اقدام به مشارکت در ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی لرستان کرده است.

 وی افزود: این طرح ها با هدف بهبود کیفیت زندگی مردم و همچنین ارتقاء شاخص‌های سلامت در استان صورت گرفته است، که در قالب آن ۳۹ پروژه بهداشتی شامل مراکز بهداشت، مراکز جامع سلامت و اورژانس‌های بین جاده‌ای تعریف شده‌اند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان بیان کرد: در مجموع  بیش از ۲۶۳ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه ها اختصاص یافته که تاکنون ۱۸۳ میلیارد ریال آن تخصیص و هزینه شده است.

ویس‌کرمی در ادامه گفت: از مجموع ۳۹ پروژه بهداشتی، تا کنون ۲۱ پروژه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته‌ و تلاش‌ها برای اتمام ۱۸ پروژه باقیمانده ادامه دارد.

وی افزود: امیدواریم با تلاش های دانشگاه علوم پزشکی شاهد تسریع در روند احداث و بهره برداری از پروژه‌های باقیمانده و افزایش خدمت رسانی به مناطق محروم استان باشیم.