جهانی گفت: جامعه کار و تلاش همواره در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی کشور به خصوص پیشبرد اهداف نظام اسلامی پیش قدم هستند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان علی جهانی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر با اشاره به اینکه کار بزرگ حرکت چرخه های تولید برعهده این قشر زحمت کش جامعه است، اظهار داشت: باید در این هفته طوری برنامه ریزی کرد تا همه اقشار مردم از برنامه های هفته و روز کارگر آگاهی داشته باشند و فرصت مناسبی است تا مسئولین استان با کارگران، زحمتکشان عرصه کار و تولید از نزدیک دیدار داشته باشند  و به مسائل و مشکلات این قشر عظیم رسیدگی کنند.

وی افزود: ابتدا باید باور داشته باشیم که همه ما یک کارگر هستیم و خود را از جامعه کارگری جدا نمی بینیم تا بتوانیم در خدمت به این قشر پرتلاش خدمتی صادقانه کنیم.

سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان همراهی و هماهنگی با کارفرمایان بنگاههای اقتصادی استان را در برگزاری باشکوه هفته کارگر ضروری دانست و عنوان کرد: کارفرمایان ارتباط مستقیمی با کارگران دارند بنابراین ظرفیت آنان در تقدیر و تجلیل از کارگران، همچنین برگزاری برنامه های هفته کارگر متناسب با شأن و منزلت کارگران در محیط کارخانجات و شرکتها لازم و ضروری است.

جهانی به برگزاری برنامه های هفته کارگر اشاره و بیان کرد: با همراهی و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی مرتبط و تشکلات کارگری و کارفرمایی برنامه های فرهنگی، ورزشی، دیدار با خانواده های شهدای کارگر، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا و …در استان برگزار می شود.

انتهای پیام/