کارشناس فوتبال ایران شرایط فعلی پرسپولیس را با منچستر یونایتد انگلیس مقایسه کرد و گفت: این که برخی عنوان می کنند گل محمدی زیر سایه تیم برانکو موفق بود را نمی پسندم.

به گزارش سفیرافلاک، امیر حاج رضایی ، درباره رقابت استقلال و پرسپولیس در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برای کسب قهرمانی گفت: سعی کرده‌ام فوتبال باشگاهی کشور را همچون اکثر لیگ‌های اروپایی به طور کامل پیگیری کنم تا به شباهت‌ها و تفاوت‌های بین باشگاه‌ها بیشتر پی ببرم.

کارشناس فوتبال ایران افزود: رقابت بین استقلال و پرسپولیس باعث جلب نظر اکثر هواداران فوتبالی شده است اما نباید فکر کنیم فقط این دو تیم در لیگ برتر ایران هستند. پتانسیل فوتبال باشگاهی کشور باید خیلی بالاتر از اینها باشد اما من فکر می‌کنم توجه به تولید بازیکن همچنان چرخه معیوب دارد.

وی در خصوص کاهش شانس تکرار قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر تاکید کرد: استقلال خیلی خوب امتیاز جمع کرده است. این تیم بازی کم اشتباهی داشت و با توجه به تفکرات خوب دفاعی گل‌های خورده کمی داشته است. من فکر می‌کنم جذابیت لیگ برتر تا هفته پایانی ادامه خواهد داشت و نمی‌توان همچنان چیزی درباره تیم قهرمان یا حتی تیم‌های سقوط کننده گفت.

حاج رضایی افزود: شرایط پرسپولیس شبیه به منچستر یونایتد شده است. این تیم در دوران افتی رفته که می‌تواند در هر باشگاهی طبیعی باشد. نمی‌توان از یک باشگاه انتظار داشت همیشه در قله قهرمانی‌های متوالی باقی بماند. منچستر یونایتد هم یک تیم بزرگ در بالاترین سطح فوتبال جهان است که با افت محسوس روبرو شده است. پرسپولیس نیز از این شرایط خارج خواهد شد اما نیاز به تمرکز تمام ارکان باشگاه و حمایت هواداران خود دارد.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به اینکه گفته می‌شود یحیی گل محمدی از سایه برانکو ایوانکوویچ خارج شده و حالا به چالش خورده است، واکنش نشان داد و گفت: من چنین جملاتی را نمی‌پسندم. آقای برانکو خوب بود اما آقای گل محمدی هم با تلاش و با دانش است. او نشان داده است تأثیر گذاری خوبی در تیم دارد و می‌تواند همچنان مثمر ثمر باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر