سبزی گفت: دادستانی باید برخورد لازم را با فائزه هاشمی به خاطر اهانتش به مقدسات داشته باشد تا درس عبرتی برای دیگر افراد هم باشد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات اخیر فائزه هاشمی علیه پیامبر مکرم اسلام(ص) گفت: ما از همان دهه شصت شاهد ابراز مخالفت‌هایی از سوی فائزه هاشمی در قبال نظام بودیم و متأسفانه رأفت نظام در قبال این گونه افراد باعث پررو شدن آنها شده است.

وی افزود: فائزه هاشمی و افرادی مانند آن امروز گستاخی را‌‌‌‌‌‌‌‌ به حدی رسانده‌اند که به مقدسات ما نیز توهین می‌کنند و به نظر من صبر انقلابی در قبال این افراد کنار گذاشته شود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: فائزه هاشمی در دوره حیات پدرش به خاطر حمایت‌هایی که از جانب پدرش از وی می‌شد، با سوء استفاده از این حمایت‌ها به رفتارها و مواضعش علیه نظام ادامه می‌داد و بعد از فوت پدرش نیز به خاطر صبر انقلابی نظام دست از کارهایش برنداشته است.

سبزی خاطرنشان کرد: صبر انقلابی و رأفت اسلامی نظام در قبال این گونه افراد هم حد و اندازه‌ای دارد و باید دادستان و دستگاه اطلاعاتی برخورد لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌ با فائزه هاشمی به خاطر اهانتش به مقدسات داشته باشند تا درس عبرتی برای دیگران هم باشد.

وی افزود: افرادی مثل فائزه هاشمی تنها نیستند و افراد و نوچه‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم اطراف خود دارند که اگر با اظهارات فائزه هاشمی صورت نگیرد، فردا این افراد کوچک هم به خود اجازه خواهند داد تا به اسلام و انقلاب توهین کنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: خانواده هاشمی یک باره به اموالی رسیدند و از همان ابتدا هم به خاطر خوی اشرافی و خودبرتربینی که داشتند خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ همه‌کاره انقلاب می‌دانستند و امروز که دستشان از مناصب در کشور کوتاه شده به خود اجازه می‌دهند که علیه نظام، انقلاب و اسلام هر اظهارنظری داشته باشند.

گفتنی است فائزه هاشمی در ویدئویی که اخیرا از وی منتشر شده، عنوان می‌کند که پیامبر اسلام(ص) اقتصاد نمی‌دانست؛ چراکه اگر از مسائل اقتصادی اطلاع داشت، سرمایه حضرت خدیجه را حیف و میل نمی‌کرد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

  • منبع خبر : فارس