طهماسبی با اشاره به اینکه شب قدر؛ شب تعیین سرنوشت بشریت می‌باشد، گفت: بیان فضایل امام علی (ع) افضل اعمال است.

حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع)، اظهار داشت: قدر به معنای ظرفیت، سرنوشت، منزلت و. است، شب قدر شب تقدیر و سرنوشت بندگان خداوند متعال است بالاتر از هزار ماه است.

وی با اشاره به اهمیت عبادت و شب‌زنده‌داری در شب‌های قدر، افزود: در این شب‌ها تقدیر بندگان خداوند متعال با مشورت با امام زمان (عج) رقم می‌خورد، هر امری هر مسئله‌ای که بنا است در سرنوشت بندگان رقم خورد به اذن پروردگار می‌باشد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: در این شب‌ها به یاد برای رهایی از ظلمت و تاریکی شب و رسیدن به صبح امید فردا بیدار بمانیم، قرآن که کتاب سرنوشت است را بر سر بگیریم تا عقل ما کامل باشد و با برنامه‌های قرآنی و اسلامی همراه باشیم چراکه با عمل خود و با عنایت امام زمان (عج) سرنوشت ما رقم خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه بیان فضایل امام علی (ع) در شب قدر افضل اعمال است، تصریح کرد: شب قدر، شب تفکر، برنامه ریختن، خدامحوری، قرآن محوری، راز نیاز، توبه و انابه است، در این شب‌ها بایستی برای فرج امام زمان (عج) دعا کنیم، از تمام ظرفیت این شب‌ها بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/