جعفری گفت: گفت: واحدهای صنفی متخلف این استان پارسال ۷۴ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند .

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان بهمن جعفری اظهار داشت: در بازرسی های به عمل آمده از واحدهای تولیدی استان، این واحد به علت خرید و واگذاری خلاف ضوابط سه تن و ۷۵۰ کیلوگرم مواد اولیه پلی اتیلن سبک متخلف شناخته شد.

وی اظهار داشت: همچنین تقلب در فروش ۷.۵ تن پلاستیک نایلون توسط این واحد تولیدی نیز کشف شد و متخلف با تشکیل پرونده به ارزش۴۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

مدیرکل صنعت،معدن و تجارت لرستان با یادآوری اینکه واحدهای صنفی متخلف این استان پارسال ۷۴ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند افزود: در این راستا هشت هزار و ۳۶۹ فقره پرونده تخلفاتی در استان تشکیل شد که سهم مرکز استان از این تعداد، سه هزار و ۳۱۸ مورد به ارزش ۳۷ میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان است.

جعفری بیان کرد: از مجموع اقدامات سال گذشته، چهار هزار و ۹۳۷ مورد بازرسی مربوط به گشت مشترک است که منجر به تشکیل سه هزار و ۲۱۴ فقره پرونده به ارزش ۴۱ میلیارد و ۹۷۹ میلیون تومان شد.مدیرکل صنعت،معدن و تجارت لرستانوی اظهار داشت: همچنین تقلب در فروش ۷.۵ تن پلاستیک نایلون توسط این واحد تولیدی نیز کشف شد و متخلف با تشکیل پرونده به ارزش۴۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

وی با یادآوری اینکه واحدهای صنفی متخلف این استان پارسال ۷۴ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند افزود: در این راستا هشت هزار و ۳۶۹ فقره پرونده تخلفاتی در استان تشکیل شد که سهم مرکز استان از این تعداد، سه هزار و ۳۱۸ مورد به ارزش ۳۷ میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان است.

جعفری بیان کرد: از مجموع اقدامات سال گذشته، چهار هزار و ۹۳۷ مورد بازرسی مربوط به گشت مشترک است که منجر به تشکیل سه هزار و ۲۱۴ فقره پرونده به ارزش ۴۱ میلیارد و ۹۷۹ میلیون تومان شد.

انتهای پیام/