هافبک تیم فوتبال نساجی گفت: جام حذفی برای ما است و با تمام وجود خواهیم جنگید تا این جام را تصاحب کنیم.

مهرداد عبدی با اشاره به برتری تیمش برابر مس کرمان و راهیابی نساجی به فینال رقابت‌های جام حذفی برای نخستین بار اظهار داشت:‌ بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. مس آمده بود که به نوعی وقت تلف کند و از طرفی کاملا بازی را بسته بود. ما تلاش کردیم در همان وقت‌های معمول بازی را به نفع خودمان به اتمام برسانیم اما این اتفاق رخ نداد و به وقت‌های اضافه کشید. با این حال خوشحالم که در نهایت تیمی که پیروز از زمین بیرون رفت ما بودیم.

وی افزود: مس تیم خوبی بود که تا اینجای جام حذفی چند تیم لیگ برتری را حذف کرده بود و انگیزه زیادی داشت تا بتواند برای خودش تاریخ‌سازی کند اما ما هم انگیزه زیادی داشتیم تا بتوانیم نساجی را به جایگاه واقعی خود برسانیم و امیدوارم با قهرمانی در این رقابت‌ها دل هوادارانمان را شاد کنیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی در مورد روند خوب نساجی در ماه‌های اخیر که با رسیدن این تیم به فینال جام حذفی همراه بود، اظهار داشت: در نیم فصل اول شرایط خوبی داشتیم اما در آغاز نیم فصل دوم کمی شرایط در نتیجه گیری خوب نبود.  البته یکی از عوامل اصلی این موضوع مصدومیت تعدادی زیادی از بازیکنانمان بود چرا که برای هر مسابقه شاید چهار پنج بازیکنمان را در اختیار نداشتیم. با این حال توانستیم روند خوبی در پیش بگیریم. همچنین برتری مقابل استقلال هم به ما انگیزه زیادی داد تا بتوانیم گام‌های محکمی را برای قهرمانی در جام حذفی برداریم.

عبدی: تاثیر هواداران در پیروزی نساجی غیر قابل انکار است/ جام حذفی برای ماست

وی در خصوص حضور هواداران نساجی برای این دیدار در ورزشگاه آزادی گفت:‌ واقعا مردم قائمشهر و هواداران نساجی برای ما سنگ تمام گذاشتند و دست تک تک آنها را می‌بوسیم. تاثیر آنها چه در بازی قبل و چه در این بازی در بردهای ما غیر قابل انکار بود. زمانی که بازی مساوی بود، ما به سکو نگاه می‌کردیم می‌دیدیم که آنها در طول ۱۲۰ دقیقه چگونه تشویق می‌کنند و این موضوع ما را دلگرم کرد و انگیزه مضاعفی به ما داد تا بتوانیم برای رسیدن به هدفمان گام برداریم.

عبدی تاکید کرد: خوشحالم که توانستیم دل مردم قائمشهر را شاد کنیم. آنها لیاقت خیلی بیشتر از اینها را دارند. برای ما مهم بود که هوادارانی که باید از تهران ۵ ساعت تا قائمشهر رانندگی کنند، خوشحال به سمت خانه بروند و خوشحالیم که این اتفاق افتاد.

هافبک تیم فوتبال نساجی در رابطه با اینکه پس از بازی به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد، گفت: این زحمت همه اعضای تیم بود و خوشحالم که من هم در این برد سهیم بودم. واقعا نه تنها من بلکه همه بازیکنان از دل و جان جنگیدند و مایه گذاشتند تا بتوانیم در این بازی مهم به برتری برسیم و دل مردم را شاد کنیم.

وی گفت:‌ هر ۲ برد اخیر برای ما شیرین بود اما اینکه توانستیم به فینال راه پیدا کنیم و گام بلندی برای قهرمانی برداریم هم اتفاق خاصی بود. استقلال تیمی بود که ۲۶ بازی نباخته بود و در زمین خودش و مقابل هوادارانش بازی می کرد. آنها مدعی قهرمانی در لیگ هستند و برتری مقابل چنین تیمی آن هم در خانه حریف لذت بخش است. در بازی با مس هم هوادارانمان کنار ما بودند و برای ما مهم بود که آنها خوشحال باشند و همین موضوع لذت خاصی برای همه ما داشت.

عبدی در مورد تقابل با آلومینیوم اراک در فینال خاطرنشان کرد:  آلومینیوم بعد از تغییرات در کادر فنی نتایج خوبی گرفته و آنها نیز تیم های بزرگی را حذف کردند  تا به این مرحله رسیدند. مطمئن باشید ما هم هدفمان قهرمانی در جام حذفی است و به چیزی غیر از این فکر نمی کنیم.

وی در پایان گفت:‌ مردم قائمشهر لیاقت این جام را دارند چرا که تنها دلخوشی مردم شهر همین تیم است. آنها خیلی حرص و جوش تیم را می خورند و همانطور که دیدید حتی در بازی های خارج از خانه نیز ما را تنها نمی‌گذارند. از طرفی فیلم هایی که برای ما بعد از برد از شادی مردم در خیابان ها دیدیدم خیلی خوشحال کننده بود و قطعا هدف ما این است با قهرمانی در جام حذفی بخشی از لطف مردم را پاسخ دهیم چرا که لیاقت آنها واقعا خیلی بیشتر از این حرف ها است.

  • منبع خبر : ایرنا