سرمربی تیم فوتبال برنتفورد بعد از دیدار با تاتنهام از سامان قدوس بازیکن ایرانی خود تمجید کرد و گفت: سامان یک فوتبالیست بسیار باهوش است.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال برنتفورد در هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف تاتنهام رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کند. در این مسابقه، سامان قدوس بازیکن ایرانی برنتفورد در پست جدید خود یعنی دفاع راست به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی داشت.

«توماس فرانک» سرمربی برنتفورد بعد از این بازی به تمجید از بازیکن ایرانی تیمش پرداخت و گفت: قدوس شایسته ستایش است. بازی کردن برای بازیکنی که همیشه در ترکیب اصلی نیست یا زمان زیادی برای بازی پیدا نمی‌کند، سخت‌تر است اما او نمونه فوق العاده ای از با هم بودن و فرهنگی است که ما داریم.

سرمربی برنتفورد افزود: وقتی قدوس برای بازی در پست هافبک، وینگر، مهاجم و یا دفاع فراخوانده می‌شود، او آماده است. او شخصیت و کاراکتر فوق العاده ای دارد.

توماس تاکید کرد: قدوس یک فوتبالیست بسیار باهوش و از نظر فنی بسیار خوب است. او همچنین بازیکنی است که وقتی یک نقش جدید را تعریف می‌کنید به سرعت آن را می‌گیرد و می‌پذیرد. بنابراین توانایی او در یادگیری بسیار خوب است و البته ذهن او برای انجام این چیزها بسیار باز و آماده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر