حجت الاسلام حاتمی گفت: امروز آزادمردان و آزادیخواهان عالم در گوشه گوشه جهان، رژیم صهیونیستی را به عنوان یک رژیم منفور می دانند و با شکل گیری محور مقاومت، مبارزه با رژیم صهیونیستی امروز در همه جای دنیا فعال است.

حجت الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به روز قدس، اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی ایران، آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس نامگذاری شد و امام(ره) از این مسئله حمایت ویژه کردند و همین موضوع موجب بدبینی ملتها از رژیم کودک کش صهیونیستی شده است.

وی افزود: امروز آزادمردان و آزادیخواهان عالم در گوشه گوشه جهان، رژیم صهیونیستی را به عنوان یک رژیم منفور می دانند، با شکل گیری محور مقاومت، مبارزه با رژیم صهیونیستی امروز در همه جای دنیا فعال است که این رژیم به فضل الهی و با درایت رهبری که وعده داده شده از بین می رود، ترسی را به جان آنها انداخته است.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های لرستان تصریح کرد: امروز ترسی که به جان اسرائیل افتاده و دست و پا می زنند تا از منجلاب نابودی نجات یابند اما هیچگاه موفق نمی شوند چرا که ملتها بیدار شده اند و نشان از روح بزرگ محور مقاومت است.

حجت الاسلام حاتمی با اشاره به نقش سردار سلیمانی، بیان کرد: خون سردار سلیمانی که در راه آزادسازی قدس تمام تلاش خود را به کار گرفتند به زودی به ثمر خواهد نشست و موجب می شود قدس شریف آزاد و مسلمان در قدس بتوانند به عبادت مشغول شوند.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با این رژیم و دفاع از ملت مظلوم فلسطین یک تکلیف شرعی، اخلاقی و انسانی است که همه باید در این راستا تلاش کنیم و در راهپیمایی جمعه آخر ماه رمضان امسال بعد از دو سال به خاطر مسئله کرونا، شرکت کنیم و حضور گرم ملتها می تواند نقش مهمی ایفا کند.

انتهای پیام/