کشوری گفت: 930 زندانی جرائم غیر عمد طی سه سال گذشته از زندان آزاد شدند.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی زندان لرستان، عبدالمجید کشوری اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در جهت تسهیل آزادی افرادی که به دلیل مشکلات مالی در زندان گرفتار شده اند گام برداریم تا با آزادی آن ها آرامش و آسایش به خانواده برگردد که این خود از مصادیق بارز و شاخص کاهش آسیب های اجتماعی است.

وی افزود: ماهیت حبس در زندان برخورد با جرائم وپدیده های مجرمانه‌ با هدف باز اجتماعی کردن انها ست که در زندانبانی اسلامی افرادی که غیرعمد وارد زندان شده اند مورد توجه ویژه قرار می‌گیرند تا با همت مردم ،خیرین نیک اندیش ومنش پهلوانی مقدمه آزادی شان فراهم شود.

مدیرکل زندانهای لرستان بیان کرد:در دستگاه قضا نگاه بزه کارانه به افراد بدهکارمالی وجود ندارد ، به همین لحاظ درطول ۸۴۰ روز حضور در استان توانسته ایم ۹۳۰ زندانی بدهکار مالی را توسط نهادها ، دستگاه های انقلابی ومردم ولایت مدار و خیرین نیک اندیش لرستان از زندان آزاد کنیم.

وی عنوان کرد: همه ما وظیفه داریم در جهت تسهیل آزادی افرادی که به دلیل مشکلات مالی در زندان گرفتار شده اند گام برداریم تا با آزادی آن ها آرامش و آسایش به خانواده برگردد که این خود از مصادیق بارز و شاخص کاهش آسیب های اجتماعی است.

انتهای پیام/