نریمانی گفت: کتاب شهدای کارگر که شامل زندگی نامه و تصاویر شهدای کارگر است، تدوین شده و در هفته دفاع مقدس چاپ می شود.

حجت اله نریمانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به هفته کارگر، اظهار داشت: همزمان با هفته کارگر ۱۲۰ برنامه توسط بسیج کارگری در استان برگزار می شود.

وی افزود: هدف اصلی جذب، آموزش و نقش آفرینی کارگران در واحدهای تولیدی است که برای این مهم برنامه ریزی هایی صورت گرفته است.

مسئول بسیج کارگری لرستان تصریح کرد: غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری شیفت ایثار، اعزام گروه های جهادی به مساجد و مدارس به عنوان سفیران تولید برای معرفی کالاهای داخلی، نواختن زنگ کار و تلاش، دیدار با خانواده شهدا، اهدای خون و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی از مهمترین برنامه های این هفته می باشد.

نریمانی عنوان کرد: سال گذشته کارگران بسیجی استان لرستان چهار هزار و ۵۰۰ نفر ساعت شیفت ایثار انجام دادند که هدف از این شیفت، کمک به واحدهای تولیدی است.

وی با اشاره به اینکه لرستان ۲۰۵ شهید کارگر دارد، گفت: کتاب شهدای کارگر که شامل زندگی نامه و تصاویر شهدای کارگر است، تدوین شده و در هفته دفاع مقدس چاپ می شود.

مسئول بسیج کارگری لرستان خاطر نشان کرد: همچنین در این هفته مرکز کانون وکلای جهادی برای ارائه خدمات حقوقی و قضایی به کارگران افتتاح می شود.

انتهای پیام/