ترامپ می‌گوید علیرغم خرید توئیتر توسط ایلان ماسک، او از Truth Social خارج نخواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، دونالد ترامپ در مصاحبه جدیدی گفت: حتی اگر ایلان ماسک بتواند حساب توئیتر او را به وی بازگرداند، بازهم به این پلتفرم بازنخواهد گشت.

ترامپ افزود: به جای ارسال توئیت از پلتفرم مورد علاقه سابقم، در چند روز آینده رسماً پست کردن حقایق را در برنامه اجتماعی جدید خودم، Truth Social، آغاز خواهم کرد.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت: من وارد توئیتر نمی‌شوم و در Truth Social می‌مانم. ایلان ماسک در توئیتر پیشرفت‌هایی را ایجاد خواهد کرد، اما من روی Truth Social خواهم ماند.

ترامپ در ۱۴ آوریل در پاسخ به اظهارات اولیه ماسک مبنی بر اعلام برنامه هایش برای خرید توئیتر، گفته بود که احتمالاً هیچ علاقه‌ای به بازگشت به توئیتر نخواهد داشت، حتی اگر ماسک آن را بخرد.

ترامپ

بر اساس مصاحبه جدید دیو وایگل، روزنامه نگار واشنگتن پست با جی دی ونس نامزد سنای اوهایو و دونالد ترامپ جونیور فرزند ارشد ترامپ، آن‌ها به آینده توئیتر تحت رهبری ماسک امیدوار بودند.

اکنون جدیدترین خبر داغ در حوزه فناوری، مربوط به خرید توئیتر از سوی ایلان ماسک است. ماسک توئیتر را با میدان اصلی شهر مقایسه کرده و ۵۴.۲۰ دلار برای هر سهم این شرکت پرداخته است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان