زیویار گفت: مسلمانان با فریاد حق طلبی در برابر این ظلم، از مردم مظلوم فلسطین حمایت می کنند.

به گزارش سفیر افلاک فرهاد زیویار به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد.

بسمه الله الرحمن الرحیم

« فلسطین پاره تن اسلام است »

امام خمینی (ره)

قدس شریف اولین قبله مسلمانان جهان ایستاده و با صلابت همچون گذشته خاری در چشمان استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش اسرائیل است.

حریم امن الهی امروز نمادی از سنگر مبارزه مظلومان در برابر ستمکاران است و هر مسلمان آزاده‌ای بر خود واجب می داند با فریاد حق طلبی در برابر این ظلم، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کند.

شکی نیست که با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله ) مبنی بر نابودی اسرائیل در آینده، پایان فتنه صهیونیستی در راه است و حلاوت آزادی قدس مظلوم به زودی کام مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان را شیرین خواهد کرد.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با فرمان تاریخی امام راحل به روز قدس نامگذاری شده، بر عهد و پیمان خود با مردم فلسطین می مانیم و با بیزاری جستن از رژیم غاصب صهیونیستی، حمایت خود را از فلسطین مظلوم با حضور در آئین راهپیمایی روز قدس اعلام می کنیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و روزه دار و با درود بیکران بر روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی رحمه الله علیه، ملت خداجو و ظلم ستیز لرستان را به حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس دعوت می نمایم تا با حضور سبز خود بار دیگر برگی زرین بر افتخارات این خطه انقلابی رقم زنند.