بسیج حقوقدانان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد.

به گزارش سفیر افلاک همزمان با روز قدس، سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیانیه صادر کرد

متن بیانیه به این شرح است:

روز قدس روز اسلام است

معمار کبیر انقلاب اسلامی ۴۳ سال پیش، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نام نهاد و از تمام مسلمانان جهان خواست در این روز بر علیه استبداد صهیونیستی بپاخیزند.
در حقیقت شرکت مسلمانان در راهپیمایی روز قدس باعث ایجاد همدلی و اتحاد میان شیعه و سنی در سطح جهان است .  روز جهانی قدس به مبارزه فلسطینی‌ها ماهیت و هویت دینی بخشیده و جنگ برای «آزادی جغرافیای فلسطین» را به جنگ برای آزادی و «ر‌هایی قدس شریف» مبدل ساخته است.
روز جهانی قدس، مسئله فلسطین را از مرز‌های جغرافیایی آن سرزمین فراتر برده و خاکریزی به وسعت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.

بی شک تمامی اقدامات تروریستی و تکفیری در منطقه مانند به شهادت رساندن دو تن از روحانیون در حرم رضوی و یا حوادث تروریستی در کشور افغانستان از اتاق فکر و کنترل این رژیم غاصب بر می‌خیزد.

در این شرایط حتم داریم امت اسلامی فارغ از هر مذهب، نژاد، قومیت و زبانی، ید واحده شده و با حضوری گسترده، مشت های گره کرده خود را در دفاع از فلسطین عزیز که به حق پاره تن اسلام است و قدس شریف و مسجد الاقصی که معراج گاه پیامبر اعظم حضرت محمد ( ص) و نخستین قبله گاه مسلمانان است بر دهان استکبار جهانی بویژه رژیم کودک کش صهیونیستی اسرائیل غاصب خواهند کوبید تا نشان دهند مسلمانان اگر هر کدام سطلی آب بسوی این رژیم جعلی روانه سازند اثری از آن بر روی هیچ نقشه ای در جهان باقی نخواهد ماند.
اینک حقوقدانان بسیجی و انقلابی استان لرستان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام می‌دارد علاوه بر حضور همه‌جانبه خود در عرصه جهاد تبیین و روشنگری دسیسه‌های این رژیم سفاک در تمام برنامه‌های خود، امت واحده اسلامی در سراسر جهان را به حضور در راهپیمایی روز جمعه نهم اردیبهشت‌ماه دعوت می‌کند تا ضمن محکومیت تجاوزات رژیم نامشروع اسرائیل و حمایت های شیطان بزرگ آمریکا و دیگر دنباله رو های جنایتکارش، بافریاد مرگ بر اسرائیل ومرگ برآمریکا و اتکال به قدرت لایزال الهی؛ در سالهای پیش رو شاهد نابودی این رژیم جنایتکار باشیم.

سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام استان لرستان