روز قدس، فریاد خشم و انزجاز علیه رژیم کودک کش صهیونیستی است.

به گزارش سفیرافلاک، سالها از اشتغال سرزمین فلسطین توسط صهیونیستها می گذرد، رژیمی جعلی و نامشروع که به رژیم کودک کشی شهرت گرفته و برای رسیدن به اهداف پلید خود از هیچ جنایتی دریغ نکرده اند.

ملت مظلوم فلسطین سالهاست در برابر این همه ظم و ستم صهیونیستها ایستاده، ملتی که ندای مظلومیت آنها در دنیا پیچیده و در این سالها با مقاومت اجازه نداده اند این رژیم به هدفش برسد و در بسیاری از درگیری ها تعداد زیادی از امت فلسطین به شهادت می رسند اما تسلیم ظلم نشده اند.

اتحاد ملت مسلمان

آزادی قدس یکی از مسئله های مهم جهانی است که ملت های دنیا برای آزادی این سرزمین از چنگال پلید صهیونیستها متحد شده اند و با وحدت خود به ملت فلسطین اعلام می کنند که همیشه پشتیبان آنها بوده و پیروزی نهایی با ملت فلسطین است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید اما به برکت جبهه مقاومت اسرائیل روز به روز منفورتر و ذلیل تر شده و نابودی این رژیم کودک کش تسریع یافته است.

امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند که نشان از دوراندیشی معمار کبیر انقلاب دارد، از همین رو هر ساله ملت مسلمان در آخرین جمعه ماه رمضان با وحدت و اتحاد با مشت های گره زده در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند و خشم و انزجار خود را علیه استکبار فریاد می زنند.

نابودی اسرائیل

ملت فلسطین تا نابودی اسرائیل از پای نخواهند نشست و در این میان نقش سردار سلیمانی و جبهه مقاومت سبب شد تا ملت مظلوم این سرزمین به گونه ای مقاومت و ایستادگی نمایند که هراس و رعب عجیبی در دل صهیونیست های شهرک نشین ایجاد شده و همین هراس رو به زوال بودن آنها را رقم زده است.

روز قدس روزی است که ملت مسلمان ایران به خیابانها آمده و پشتیبانی خود را از فلسطین اعلام می کنند و می گویند که همیشه جبهه حق پیروز میدان است.

راهپیمایی روز قدس تا رهایی قدس از چنگال صهیونیستها

امیر علی حیدر امیری تحلیلگر سیاسی اظهار داشت: مشارکت امروز مردم در راهپیمایی روز قدس مهم است چون صهیونیست جهانی قریب به ۷۴ سال است که سعی می کند میزان مشارکت مردمی را در حمایت از فلسطین کاهش دهد و مردم را نسبت به ادامه مبارزه دلسرد کند لذا حضور مردم در جهان اسلام در حمایت از فلسطین نقش مهمی دارد و این حضور علاوه بر این که موجب دلگرمی رزمندگان محور مقاومت می شود، سبب دلسردی طرفداران صهیونیسم جهانی شده و رعب و وحشت رژیم اشتغالگر قدس می شود.

وی افزود: هر ندایی که از حلقوم هر مسلمانی در محکومیت اسرائیل  بیرون بیاید، تیری است بر قلب صهیونیسم جهانی و بارقه امیدی در دل مسلمان است که لازم است هر مسلمان در هر نقطه ای در راهپیمایی روز قدس شرکت کند و با حضور خود نشان دهند که آرمان فلسطین کمرنگ نشده و تا رهایی قدس شریف این راهپیمایی ها ادامه دارد.

رژیم کودک کش صهیونیستی

تحلیلگر سیاسی تصریح کرد: می طلبد هم در فضای مجازی در قالب پویش ها، هشتک ها و کمپین ها در همه پلتفرم ها حضور مجازی پررنگ باشد و در این روز در لبیک به ندای امام(ره) و امامین انقلاب، مردم حضور پرشکوهی داشته باشند تا دشمن بداند فلسطین فراموش نمی شود و ملت مظلوم فلسطین بدانند پشتبانان زیادی دارند.

امیری عنوان کرد: اسرائیل شاید بتواند با گلوله و زور ملتی را برای مدتی گرفتار نماید اما روز به روز مردم قوی تر شده و انتفاضه سنگ،  موشکی شده به طوری که در سرزمین های اشتغالی مردم به میدان آمده اند و کرانه باختری مسلح شده و مبارزه می کنند و با شلیک های هدفمند بر قلب رژیم کودک کش زده و ندای مظلومیت را به دنیا اعلام می کنند.

انتهای پیام/