حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه روز قدس روز پیروزی مسلمین است، گفت: امروز محور مقاومت با قدرت بسیار بالایی از قدس به عنوان قبله اول مسلمین دفاع می کند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید محسن موسوی در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی روز قدس با بیان اینکه این روز از ایام مهم و سرنوشت ساز برای بیداری دنیا در دفاع از فسلطین است، اظهار داشت: استکبار جهانی و برخی کشورهای منطقه با حمایت از رژیم غاصب اسرائیل، به دنبال عادی سازی روابط و سرکوب مقاومت هستند ولی باید بدانند روز قدس روز پیروزی مسلمین است.

وی افزود: بعد از یک وقفه دو ساله در برگزاری حضوری راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع کرونا، امروز مردم دیار هویزه ثانی زیر بارش باران حماسه آفرینی کردند و با حضور خود، دفاع از مردم مظلوم فلسطین را اعلام نمودند.

امام جمعه پلدختر تصریح کرد: مردم هویزه ثانی بار دیگر به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی قدس، دل امام(ره) و شهدا را شاد کردند.

حجت الاسلام موسوی بیان کرد: امروز محور مقاومت با قدرت بسیار بالایی از قدس به عنوان قبله اول مسلمین دفاع می کند و ملت ایران اسلامی همچنان بر همان عهدی که بسته اند حامی قدس و ملت مظلوم فلسطین هستند.

انتهای پیام/