فرج الهی با بیان اینکه سیاست صهیونیستها از بدو ورود به فلسطین برپایه خشونت، ترور، چپاول و انگیزه‌های فاشیستی شکل گرفت، گفت: رژیم صهیونیستی برای تامین منافع استکبار دست به هر جنایتی می زند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ عبدالرحمن فرج‌الهی با اشاره به روز جهانی قدس که روز خِفت مشرکین است، اظهار داشت: بیش از هفت دهه‌ است که جهان اسلام در برابر آزمون الهی دفاع از مردم مظلوم فلسطین در برابر صهیونیست‌ها قرار داده است، بعد از فروپاشی عثمانی و توطئه‌ کشورهای پیروز جنگ جهانی اول با صهیونیست‌ها، بین‌المللی برای ایجاد کشوری یهودی در جهان، فلسطین را برای اشغال خود بر اساس اعتقادات‌ آخرالزمانی خود انتخاب کردند.

وی افزود: سیاست صهیونیستها از بدو ورود به فلسطین برپایه خشونت، ترور، چپاول و انگیزه‌های فاشیستی شکل گرفت و حفظ بقا این رژیم بر اساس همین سیاست‌ها است که با آن خواسته‌ها و منافع استکباران را در منطقه تامین کنند.

فرمانده سپاه الشتر با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و موج جدیدی از بیداری اسلامی در ملت‌های منطقه و به خصوص در فلسطین گفت: این موج دو جبهه در منطقه ایجاد کرد، اول جبهه سازش که سران ارتجاع عرب در دام سیاست‌های آمریکا قرار گرفتند و دنبال سازش افتادند و دوم جبهه مقاومت که ملت‌های مسلمان با محوریت جمهوری اسلامی ایران با مستکبران منطقه رودرو قرار داد.

فرج الهی بیان کرد: تفکر مقاومت با اندیشه امامین انقلاب که رژیم صهیونیستی را غده سرطانی دانستند جز با برچیده شدن این غده مشکلات رفع نخواهد شد.

وی با اشاره به عملکرد دولت انقلابی در چند ماه گذشته، گفت: متاسفانه بعضی از مسئولین دولت قبلی که هیج کاری برای مردم انجام ندادند به تخریب این دولت مردمی در فضای مجازی پرداختند و به دنبال یاس و ناامید کردن مردم هستند اما مردم به این دولت امید داشته باشند و از مدیرانی که در راس کار هستند حمایت کنند تا مشکلاتی که از قبل درست شده رفع کنند و همچنین برای آینده‌ای خوب ثابت قدم باشند.

انتهای پیام/