گودرزی گفت: مبارزه با رژیم صهیونیستی، مبارزه با ظلم در دنیاست و همه مسلمانان وظیفه دارند با اسرائیل مبارزه کنند.

به گزارش سفیرافلاک عباس گودرزی ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس در بروجرد، اظهار داشت: امروز مبارزه با رژیم کودک کش در واقع مبارزه با ظلم در دنیاست و همه مسلمانان وظیفه دارند با اسرائیل مبارزه کنند و در نهایت پیروزی قطعی از آن جبهه حق است.

وی با اشاره به موفقیت جبهه مقاومت، افزود: ایستادگی در برابر ظلم و دشمنان سبب شده تا آنها روند رو به افولی را طی کنند، از سوی دیگر جبهه مقاومت روز به روز در حال پیشرفت و موفقیت است و ایستادگی این جبهه سبب راندن دشمن به عقب می شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی این سالها آمریکا در بسیاری از توطئه ها و برنامه های خود با شکست مواجه شده که این یکی از نشانه های زوال آنهاست.

گودرزی بیان کرد: مجهز شدن حماس به موشک سبب شده تا رعب و وحشتی در دل دشمن ایجاد شود و ارتش اسرائیل در برابر پیشروی و توان جبهه مقاومت ناتوان شده است.

وی با اشاره به نقش حاج قاسم در جبهه مقاومت، بیان کرد: حاج قاسم در جبهه مقاومت و در پیشبرد اهداف این جبهه نقش مهمی ایفا کرد که هیچگاه فراموش نمی شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدا و نیروهای مسلح، شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم امروز امنیت و اقتداری برقرار است و همین عزت و اقتدار سبب شده تا دشمنان خود را در بیرون مرزها از بین ببریم.

وی با اشاره به تکیه بر ظرفیت های داخلی گفت: چند سال با نگاه به بیرون از مرزها، اقدامی صورت نگرفت اما دولت جدید تمرکز خود را بر استفاده از ظرفیت‌ها گذاشته است.

انتهای پیام