مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش سفیرافلاک، راهپیمایی روز جهانی قدس مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در استان لرستان آغاز شد.

راهپیمایی امروز با حضور باشکوه و حداکثری مردم شهیدپرور لرستان در حال انجام است و بار دیگر مردم آمده اند تا فریاد علیه مستکبران و جهانخواران سر دهند و بگویند اسلام همیشه پیروز است.

در طول مسیر راهپیمایی، روزه داران شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، فلسطین پیروز است، اسراییل نابود است سر می دهند.

راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به کاهش آمار درگیری ویروس منحوس کرونا با حضور اقشار مختلف در حال برگزاری است، مردم انقلابی لرستان بار دیگر هم صدا با تمامی مردم ایران به خیابان ها آمدند تا ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا شاهرخی در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: امام خمینی(ره) با اعلام روز جهانی قدس در واقع این روز را نماد بیداری و روز وحدت جهان اسلام قرار داد و در مقابل دسیسه های دشمن، نماد وحدت را قرار داد و به اینجا رسیدیم که امروز موازن تغییر یافته است و دو عامل مهم در آینده فلسطین روشن شده که با استمرار آن، طومار این رژیم را از بین خواهد برد که یکی تدوام مقاومت در سرزمین فلسطین و ترویج ایثار و شهادت و عامل دیگر حمایت دیگر ملتها از مجاهدان فلسطینی است.

وی افزود: همه گروه ها و احزاب باید در این وظیفه نقش ایفا کنند که در شهرهای استان این وظیفه انجام شد و این دو عامل و استمرار آن با صلابت بیشتری طرح ناکام معامله قرن و عادی سازی روابط چند دولت ضعیف عربی را با رژیم با ناکام خواهد گذاشت.

انتهای پیام/