اسماعیلی گفت:حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد ملتها بیدارند و پای آرمانهای فلسطین ایستاده اند.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: روز گذشته اولین راهیپمایی روز قدس بعد از شهادت سردار سلیمانی برگزار شد که همه ملت ایران حضور پرشور و بسیار گسترده ای داشتند.

وی افزود: مهمترین پیام حضور مردم ایران در مراسم روز قدس، یک پیام برای رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش داشت و پیام این بود که ملتها بیدارند و همچنان پای آرمانهای فلسطین ایستاده اند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: دشمنان تلاش کردند تا با شهادت سردار سلیمانی بتوانند حرکت ملتهای مسلمان و جبهه مقاومت را متوقف کنند چرا که یکی از اهداف این جبهه مقاومت، آزادسازی قدس بود اما به برکت خون شهید حاج قاسم سلیمانی، شاهد هستیم که جبهه مقاومت با انگیزه تر و پرصلابت تر در مقابل دشمن ایستاده است.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: تزلزل و زوال، این روزها در جبهه دشمن بسیار به وضوح دیده می شود و شکست های پی در پی آنان نشانگر فتح و پیروزی جبهه مقاومت و رهایی قدس در آینده نزدیک است.

وی بیان کرد: از دیگر پیام های مهم این روز، امید برای ملت مظلوم فلسطین و مستضعفان عالم است که مردم کشورهای عراق، یمن، فلسطین و دیگر مظلومان عالم هرچند مورد تهاجم قرار گرفته اند، اما بدانند که آزادیخواهان زیادی در دنیا پشتیبان آنها هستند.

انتهای پیام/