امیری با بیان اینکه راهپیمایی امسال پرشورتر از سال های قبل برگزار شد، گفت: مردم با اراده مستحکم برای اضمحلال رژیم در راهیپمایی روز قدس حاضر شدند.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: مردم بار دیگر در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که پای آرمانهای فلسطین، با صلابت ایستاده اند و با وجود سمپاشی و تبلیغات منفی دشمن در شبکه های فضای مجازی و ماهواره ای مبنی بر دلسرد کردن مردم، اما روز گذشته دیدیم راهپیمایی با حضور گسترده مردم برگزار شد.

وی افزود: این راهپیمایی نویدی است که ملتها هیچگاه از آرمان گرایی فلسطین کوتاه نمی آید و با حضور پرشور حامی فلسطین هستند، همچنین خیل جمعیت بیانگر این بود که فلسطین فراموش شدنی نیست و هرچه جلوتر می رویم مردم با اراده مستحکم تر برای اضمحلال رژیم در صحنه حاضر می شوند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: راهپیمایی امسال پرشورتر از سال های قبل برگزار شد و نشان دهنده عزم ملتهای آزاده دنیا در حمایت از آرمان فلسطین بود اما شبکه های معاند مانند همیشه این شور و حضور گسترده را نشان ندادند و تلاش کردند تا با تصاویر جعلی بگویند راهیپمایی پرشور نبوده است.

امیری بیان کرد: البته خروش ملت ایران در روز گذشته برای فریاد خشم و انزجار علیه استکبار و اسرائیل از چشم ماهواره های جاسوسی دشمن پنهان نماند اما در راستای عوام فریبی سعی کردند جمعیت را کمتر نشان دهند و با استفاده از کارشناسان قلم به مزد این را القا کنند که مردم برای حمایت بی انگیزه هستند در حالی که سیل جمعیت روز گذشته نقشه های شوم آنها را خنثی کرد.

وی خاطر نشان کرد: آنهایی که باید، پیام را گرفتند و این حضور بارقه امیدی در دل ملت مظلوم فلسطین و محور مقاومت و همچنین رعب و وحشتی در دل اسرائیل ایجاد کرد.

انتهای پیام/