بعد از قهرمانی تیم فوتبال پورتو در لیگ پرتغال و بازگشت بازیکنان و اعضای این تیم به پورتو، هواداران جشن شبانه قهرمانی را برگزار کردند.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در چارچوب هفته سی و سوم لیگ پرتغال موفق شد تیم بنفیکا را با یک گل شکست بدهد و به عنوان قهرمانی زودهنگام این رقابت‌ها دست یابد. این بازی در لیسبون برگزار شد و بازیکنان و اعضای تیم پورتو بعد از جشن و پایکوبی در «استادیو دا لوز» لیسبون، به پورتو بازگشتند و جشن شبانه قهرمانی را با حضور هوادارانشان برپا کردند.

تکرار شادی جنجالی طارمی این بار در جشن قهرمانی پورتو

بازیکنان پورتو بعد از بازگشت به این شهر، به رختکن ورزشگاه خانگی خود رفتند تا خود را آماده جشن قهرمانی کنند. با توجه به اینکه پورتو به سی‌امین قهرمانی خود در لیگ پرتغال دست یافته است، تمام بازیکنان این تیم پیراهنی با شماره ۳۰ را بر تن کردند و سپس در میان هوادارانشان و روی استیجی که در نظر گرفته شده بود، قهرمانی را جشن گرفتند.

تکرار شادی جنجالی طارمی این بار در جشن قهرمانی پورتو

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو هم در میان بازیکنان و اعضای تیم پورتو حضور داشت. او بعد از آنکه نامش توسط گوینده اعلام شد، روی استیج آمد و با طی کردن مسیر، انگشتش را به نشانه سکوت روی بینی خود گذاشت.

تکرار شادی جنجالی طارمی این بار در جشن قهرمانی پورتو

این حرکت طارمی در واقع تکرار همان شادی گل خود برای ساکت کردن تیم رقیب یعنی اسپورتینگ لیسبون بود. مهاجم ایران بعد از آنکه از سوی باشگاه اسپورتینگ مورد حمله و اتهام قرار گرفته بود، در دیدار با پورتیموننزه سه گل به ثمر رساند و با کنایه و به نشانه ساکت کردن اسپورتینگی ها، انگشتش را روی بینی قرار داده بود.

تکرار این حرکت در جشن قهرمانی پورتو نشان می‌دهد مهاجم ایران هنوز نتوانسته حملات باشگاه اسپورتینگ و مقاله‌ای که علیه او نوشته شده بود را فراموش کند.

طارمی همچنین در بخش دیگری از مراسم جشن قهرمانی که تا نزدیکی‌های بامداد ادامه داشت، کلاهی که بر سر داشت را به سمت هواداران پرتاب کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر