تیم فوتبال استقلال در حالی برای دیدار مقابل شهرخودرو آماده می‌شود که در ترکیب این تیم نسبت به دیدار قبل تغییراتی ایجاد می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال استقلال صدرنشین کنونی رقابتهای لیگ برتر در هفته بیست و ششم این مسابقات از تیم قعرنشین شهرخودرو پذیرایی می‌کند که در صورت پیروزی در این بازی حداقل می‌تواند ۴ امتیازی برتری‌اش نسبت به تیم دوم جدول را حفظ کند.

فرهاد مجیدی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می‌کند که یکی از مهم‌ترین بازیکنانش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و در مقابل یکی از بازیکنان مهم تیمش با پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت به ترکیب اصلی باز می‌گردد.

سیدحسین حسینی با کارت زردی که چهارشنبه شب مقابل سپاهان گرفت ۴ اخطاره شد تا دیدار مقابل شهرخودرو را از دست بدهد. حضور علیرضا رضایی سنگربان جوان و مورد اعتماد آبی پوشان در این بازی قطعی است و می‌توان از او به عنوان اولین تغییر استقلالی‌ها مقابل شهرخودرو یاد کرد.

همچنین احتمال اینکه رافائل سیلوا مدافع میانی و برزیلی آبی پوشان هم پس از پشت سر گذاشتن محرومیت یک جلسه‌ای خود امکان حضور در ترکیب را داشته و بعید است مجیدی از او در ترکیب اولیه تیمش استفاده نکند. باید دید در این صورت سرمربی آبی پوشان سیلوا را جانشین کدام یک از ۳ مدافع میانی‌اش خواهد کرد.

از تغییرات احتمالی در ترکیب استقلال می‌توان به استفاده از یک خارجی دیگر در ترکیب اولیه اشاره کرد. عزیز بک آمانوف هافبک چپ پایی که دیدار مقابل سپاهان را از دست داد شانس خوبی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیمش مقابل شهرخودرو دارد. به خصوص که آبی پوشان با رویکردهای تهاجمی بیشتری به این بازی خواهند رفت و به همین دلیل هافبک طراحی مثل آمانوف که در فاز تهاجمی کارایی زیادی دارد می‌تواند مفید باشد.

اگر در پیشانی خط حمله استقلال هم شاهد یک تغییر بودید خیلی تعجب نکنید چون هیچ بعید نیست ارسلان مطهری یا آرمان رمضانی در نوک حمله آبی پوشان جانشین رودی ژستد شوند.

دیدار تیم‌های استقلال و شهرخودرو از هفته بیست و ششم لیگ برتر ساعت ۲۰:۴۰ روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر