ایلان ماسک ثروتمندترین مرد دنیا با انتشار توئیتی نسبت به تهدیدی که روسیه علیه او در بیانیه ای اعلام کرده بود واکنش نشان داد.

به گزارش سفیرافلاک، ایلان ماسک مدیر عامل شرکت اینترنت ماهواره‌ای استارلینک پس از ارائه خدمات اینترنتی به اوکراین، به حمایت از مردم و نیرو‌های نظامی و شبه نظامی این کشور متهم شده است. چند روز پیش دمیتری روگوزین رئیس سازمان فضایی روسیه با انتشار بیانیه‌ای در رسانه‌های روسی اعلام کرده بود که به فکر تلافی جویی از ثروتمندترین مرد دنیا به خاطر حمایت از مردم اوکراین است.

ایلان ماسک این بیانیه را در توئیتر خود منتشر کرده و برای مخاطبان صفحه اش نوشته است: “اگر بر اثر مرگ مشکوکی مردم از آشنایی با شما خوشحال شدم. ” مادر ماسک نیز با پاسخی که برای این توئیت نوشته، عصبانیت خود را ابراز کرده است و ماسک در پاسخ به مادرش گفته است که سعی می‌کند زنده بماند و این پاسخ‌ها و رفتار‌های عجیب وی نشان دهنده این است که چندان هم از تهدید روسیه نترسیده است.

تهدید روگوزین هم چندان جدی به نظر نمی‌رسد، چون این اولین باری نیست که او حرف‌های مبالغه‌آمیز می‌زند. روگوزین قبلا بار‌ها گفته بود در صورت ادامه‌دار بودن تحریم‌ها، روسیه را از ایستگاه فضایی بین‌المللی خارج می‌کند، اما هنوز چنین کاری انجام نداده است.

توئیت ایلان ماسک
توئیت ایلان ماسک درباره احتمال مرگ مشکوکش
انتهای پیام/
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان