سرهنگ کونانی با اشاره به احداث 21 واحد مسکونی محرومین کوهدشت در سال گذشته،گفت: روحیه جهادی به معنای کار بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ کرم کونانی عصر امروز به مناسبت هفته بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نیروهای بسیجی با الهام گیری از قدرت ایمان، اراده، ولایت مداری و بصیرت همواره در امر خدمت‌رسانی به مردم درصحنه‌های مختلف پای‌کار هستند.

وی افزود: کسی که لذت خدمت و کار جهادی را بچشد، از کار و خدمت خسته نمی‌شود و این خود به تعبیر مقام معظم رهبری فایده بسیار بزرگ و عظیمی است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با اشاره به افتتاح ۱۰ صندوق قرض‌الحسنه و تعاونی و پرداخت ۲۵۰ فقره وام اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی و صندوق قرض‌الحسنه، عنوان کرد: برپایی چهار نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی، آموزش فنی و حرفه‌ای برای ۱۵۰۰ نفر، اعزام تعداد ۲۶ هزار نفر روز از گروه‌های جهادی جغرافیا محور به مناطق محروم، ساخت ۲۱ باب مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، احداث و تعمیر ۴ پایگاه مقاومت در مناطق محروم، تعمیر و مرمت ۳۵ واحد خانه محرومین، برگزاری طرح همگام با کشاورز در سند روستای شهرستان ازجمله اقدامات بسیج سازندگی در سال گذشته می‌باشد.

وی با اشاره به اجرای طرح شهید رهنمون توسط گروه‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم کوهدشت، تصریح کرد: تهیه و توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب کرونا، تهیه ۲۰ سری جهیزیه و لوازم‌خانگی برای نوعروسان، تهیه و توزیع و پخت ۵۰ هزار غذای گرم در حاشیه شهر و مناطق روستایی، واکسیناسیون ۵۰ هزار دام سبک و سنگین توسط بسیج جامعه کشاورزی با همکاری دامپزشکی، همکاری ۷۰ گروه جهادی با شبکه بهداشت و درمان در اجرای طرح شهید سلیمانی در ایام کرونا ازجمله دیگر اقدامات بسیج سازندگی است.

کونانی با اشاره به اینکه روحیه جهادی به معنای کار بی‌وقفه، خستگی‌ناپذیر و استفاده از تمام ظرفیت‌ها است، گفت: در راستای بحث محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی کوهدشت اقدام به احداث ۲۰۰۰ متر کانال آب بر در مناطق سیاه پله، درب گنبد و بخش طرهان آن توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوهدشت کرده است.

انتهای پیام/