حجت الاسلام شاهرخی گفت: ایران مورد توجه افکار عمومی جهان است و در هیچ مقطع ایران بر معادلات جهانی اینگونه اثرگذار نبوده است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی شامگاه امروز در جلسه شورای اداری خرم آباد، اظهار داشت: خداوند توفیق داده در این مقطع از زمان این خدمت رسانی متوجه ما باشد، در مقطعی که ایران اسلامی به برکت راه نورانی امام(ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری و حضور مردم و مجاهدت و ایثار و شهادتی که خانواده های شهیدان در این مسیر حرکت کردند، ایران مورد توجه افکار عمومی جهان است و در هیچ مقطع ایران بر معادلات جهانی اینگونه اثرگذار نبوده است.

وی افزود: همه ما در این حرکت مهم وظایفی بر دوش داریم، در مقطعی مسئولیت پذیرفتیم که مقطع خاصی است و کشور و استان ما در شرایطی است که با لحاظ تورم و عدم رونق مطلوب کسب و کار و بیکاری، صنایع تعطیل شده در وضعیت خاصی است ولی می توان با همدلی، خرد جمعی و کار و تلاش و عملیات کردن آنچه رهبری تاکید داشتند می توان عبور کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: این دولت هم برنامه هایی از جمله فساد ستیزی، احیای اعتماد مردم، ایجاد امید در بین مردم، انسجام و وحدت در درون مجموعه قوه مجریه و هماهنگی با دیگر قوا می شود از این مشکلات عبور کرد.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: دیوان محاسبات در جهت دادن در این مسیر می تواند نقش مهمی داشته باشد، سازمان بازرسی قوه قضائیه و بازرسی های درون ادارات و حراست ها و مجموعه ای که کارهای نظارتی انجام می دهند، می توانند به گونه ای عمل کنند که نهایتا بتوانیم مشکلات را حل کنیم و وقت را به امور حاشیه ای نسپاریم و اتفاقاتی که سبب می شود مردم از ما فاصله بگیرند را کنار بگذاریم.

وی بیان کرد: مراسم هایی بوده در طول این سالیان یا استان ما میزبان بوده یا مهمان اما هیچ تاثیری در رشد اقتصادی و ارتقای فرهنگی استان نداشته است، در موقعیتی که نیاز به همدلی و اتحاد داریم، همه باید تلاش کنیم و همه ما خودمان را موظف می دانیم در کنار مردم باشیم و همانطور که رهبری فرمودند از دولت حمایت کنیم.

انتهای پیام/