زیویار با بیان اینکه حرکت اقتصادی دولت تحولی شیرین است، گفت: در استان صدها تن مرغ و روغن ذخیره کردیم و مشکلی در این راستا وجود ندارد.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار شامگاه امروز در جلسه شورای اداری خرم آباد که با حضور دادستان دیوان محاسبات کشور برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب یک ایستگاه تاریخی بوده که الگو ساز به شمار می رود و نقطه امیدی برای بسیاری از ملتها می باشد و یکی از خواص این انقلاب این است که هر قدمی که برمی دارد، خودش نقطه عطف و امید و انتظار اساسی است که برای خیلی از ملتها مورد توجه می باشد.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری در این دوره با مشارکت خاصی همراه بود و بعد از آن ماموریت هایی که دولت دنبال کرد بسیار دقیق و خاص بود که نمونه آن مقابله با بیماری کرونا است که توانست با امر واکسیناسیون این بحران را تا حدودی برطرف نماید.

استاندار لرستان با اشاره به طرح بزرگ اقتصادی، تصریح کرد: کار اساسی که در دستور کار بوده تحول اقتصادی است، کاری بوده است که باید چندین سال قبل انجام می شد و اگر با شجاعت این کار را انجام داده با پشتوانه همدلی مردم و حمایت رهبری است.

زیویار تصریح کرد: این طرح از چند ماه استارت خورد و در تعامل و همراهی و صحبت بین مسئولان، دولت، ملت و کشور برای اجرا آماده هستند و تبلیغ می کردند که این طرح حذف یارانه هاست ولی اینگونه نیست و تاکنون یارانه در اختیار واردکنندگان و تجار بود و قرار شد که مستقیم در سبد غذایی مردم باشد.

وی بیان کرد: ۳۲۰ هزار میلیارد تومان حجم این یارانه در طول سال است و به صورت مستقیم در دست مردم قرار دارد و این تحول شیرین است و ذخایر به اندازه کافی وجود دارد.

استاندار لرستان گفت: در استان صدها تن مرغ و روغن ذخیره کردیم و مشکلی در این راستا وجود ندارد.

در این مراسم از زحمات اسدزاده تقدیر و جمالی نژاد به عنوان مدیر کل جدید دیوان محاسبات معرفی شد.

انتهای پیام/