ساعدپور نوشت: دولت مردمی با جراحی بزرگ اقتصادی عملاً کمر نجومی بگیرها و فساد را شکسته و عدالت علوی را به نمایش می گذارد.

به گزارش سفیرافلاک، صاحبان جیغ‌های بنفش جهت عقده‌گشایی منتشر کردند که «ما دو ابراهیم داریم: ابراهیم بت‌شکن و ابراهیم کمرشکن» با بازی با کلمات می‌خواهند در ذهن مخاطبین القا کنند که دولت نسبتاً نوپای ابراهیم رئیسی کمر مردم را شکسته است؛ ولی مردم فهیم و صاحب تحلیل ما واقف‌اند که دولت آقای رئیسی به جدّ مشغول آواربرداری از دولت بی‌تدبیر قبلی است و می‌طلبد که برای تنویر افکار عمومی بیشتر مردم، بی‌تدبیری‌های اصحاب ما نمی‌توانیم را که موجب تدمیر امید(میراندن امید مردم) شدند فهرست کنند و مشت طرار مدعیان نجومی بگیر را باز و تشت رسوایی آن علّاف الدوله‌ها را بیشتر به صدا درآورند و واقعیت‌ها را به‌صورت شفاف به سمع و نظر ولی‌نعمت‌های انقلاب که مردم عزیز باشند برسانند که ابراهیم محبوب ما کمرشکن است.

 ولی باید سؤال شود که ایشان تاکنون کمر چه چیزها و چه کسانی را شکسته است؟ این کمرشکن باصلابت تاکنون علی‌رغم تصور اصحاب پیروپاتال ما نمی‌توانیم کمر کرونا را شکسته و آمار ۷۲۰ نفر تلفات روزانه را به سه نفر رسانده و اگر خدای‌نخواسته در بر پاشنه آن مدیریت غربگرایانه فسیل و فرسوده می‌چرخید تلفات کرونایی ما به‌صورت سیر تصاعدی ۱۰ میلیونی مردم ایران بعد از جنگ اول جهانی توسط روباه پیر استعمار یعنی انگلستان که قبله حاجات این‌هاست که به‌وسیله قحطی به وجود آمده بود می‌رسید.

مردم عزیز ایران در جریان‌ هستند علت این جیغ‌ها این است که سازمان اداری و استخدامی اطلاعات پرداختی مدیران کشور را منتشر و می‌خواهد قاطعانه ۱۰ خرداد آن را اجرایی کند و عملاً کمر نجومی بگیرها را بشکند و عدالت علوی را به نمایش تاریخ بگذارد؛ و بگذار جیغ بنفشِ بودجه خوارهای دوزیست طنین‌انداز شود.

همه می‌دانند کمر زمین‌خوارهایی که ویلاهای آنها از حقوق‌های نجومی و رانت‌ها درست‌شده بود توسط آقای رئیسی تخریب شد، شکسته شده است. این بنده وقتی صدای لودری که کاخ دختر هزار میلیارد دلاری را تخریب کرد را شنیدم، کمر جریان نفوذ را شکسته‌تر یافتم.

وقتی شهرک شمال که توسط بعضی از کارکنان قوه قضاییه ظالمانه بناشده بود با خاک یکسان شد، صدای قطار انقلاب خون‌بار را شنیدم که دارد به ریل‌گذاری اصلی خود برمی‌گردد.

 آری آقای رئیس‌جمهور! ما به نیابت از مردم به شما خسته نباشید می‌گویم تقاضای عاجل داریم که ابراهیم وار تبر خود را به کمر آنور آبی‌ها، قاچاقچی‌های آرد، گندم، دام و… وارد کن و کمر آنها را بشکن و یقین بدان مردم عزیز ایران پشتیبان شما هستند و شما واقعاً مستظهر به پشتیبانی ملت و رهبر عزیز هستید.

مردم خواستار اجرای عدالت هستند و جریان انقلاب می‌دانند که مردم ما با مردم کوفه فرق فاحش دارند. آن مردم علی (ع) را به خاطر شدّت عدالتش به شهادت رساندند، ولی مردم ما به خاطر عدالت‌خواهی امام و آقا، جان خود و جوانان خود را در طبق اخلاص گذاشته و می‌گذارند؛ و دولتمردان و کارگزاران انقلابی هم اعتناء پشیزی به این جیغ‌های بنفش نمی‌گذارند و می‌دانند سرمایه اجتماعی افراد باند باز سرمایه سالار به کف رسیده است؛ و با توکل بر خدای تبارک‌وتعالی ابراهیم وار بت‌ها را یکی پس از دیگری خواهند شکست و مردم را به خاطر رضای خدا به‌حساب می‌آورند و اعتنایی به این دادوفریادها نمی‌کنند و کسانی که جزء عوامل وضع موجودند را از چرخه مدیریت خارج و عذر مدیرانی که به روزمرّگی افتاده‌اند خواهند خواست.

«بر سر آنم که گر زدست برآید دست‌به‌کاری زنم که غصه سرآید/خلوت دل نیست جای صحبت اغیار دیو چو بیرون رود فرشته درآید»

انتهای پیام/

  • نویسنده : محمدکرم ساعدپور، تحلیلگر مسائل سیاسی و بین الملل