رهبران نوشت: دشمن این روزها تلاش دارد تا با شیوع ویروس یاس و ناامیدی بتواند به هدفش برسد اما جهاد تبیین و روشنگری توطئه های دشمن را خنثی می کند.

به گزارش سفیرافلاک، دولت سیزدهم با دست بردن به جراحی بزرگ اقتصادی درطرح اجرای عادلانه هدفمندی یارانه ها، با انبوهی از هجمه و تخریب از سوی دشمنان خارجی و جریان تحریف و نفاق مواجه گردید، دشمنان خارجی با تغییر الگوی اعتراض، بخشی از برنامه های خود را علیه ایران کلید زدند.

آنچه برای دشمنان جمهوری اسلامی ایران موضوعیت دارد، آشوب است و دشمنان آغاز این طرح را، فرصتی برای ایجاد آشوب و اغتشاش می دانستند در حالی که جامعه ایرانی در مقابل پروژه تبدیل اعتراض به آشوب تا حد قابل‌ توجهی واکسینه شده است.

علت اصلی این است که درک می‌کنند هدف بانیان آشوب، ویرانی است و این جمع‌بندی جامعه ایرانی که هر مشکلی داریم باید درون خودمان حل کنیم، اکنون جزء ارکان امنیت ملی ایران است.

جریان تحریف یکی از سه ضلع مثلث یاس به شمار می رود، این جماعت چند سال در دولت سابق صاحب نفوذ بوده‌اند و همان مثلث یأسی هستند که خود دلیل بزرگی از شرایط نابسامان موجود هستند و به‌ وقت پاسخگویی، تلاشی برای اقناع اذهان عمومی نکردند و حالا سلاح نقد به دست گرفته‌اند و تا می‌توانند روی موج به راه افتاده، موج‌سواری می‌کنند و خود را مطالبه‌گر جا می‌زنند.

تحویل دولت با کسری بودجه بیش از ۴۵۰ هزار میلیارد تومانی، مصرف تمام ۸ میلیارد دلار ارز ترجیحی مصوب سال ۱۴۰۰ در همان ماه‌های ابتدایی سال، تصویب رتبه‌بندی بر زمین مانده بیش از ۱۰ ساله معلمان در اوایل سال ۱۴۰۰ و اجرا از نیمه دوم سال ۱۴۰۰، وضعیت تأسف‌بار میزان موجودی کالاهای اساسی در انبارها در زمان تحویل به دولت به رئیسی، تحویل کشور به دولت جدید با آمار ۷۰۰ نفری کشته‌های کرونایی در روز از نمونه های فراوان ناکارامدی دولت قبلی بود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد بالاترین نرخ تورم تولیدکننده مربوط به دو سال پایانی دولت روحانی قبلی است به‌ طوری‌ که در سال ۱۳۹۹ تورم تولیدکننده به ۴۶٫۷ و در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نیز این مقدار به بیش از ۶۲ درصد رسیده است اما حالا دولت سیزدهم اخیرا سه دهک پایین(۵میلیون و ۴۵۰هزار نفر) را بیمه رایگان کرد و طی این چند ماه اقدامات چشمگیری انجام داده است.

نتیجه اینکه تلاش دشمنان خارجی وجریان نفاق وتحریف، تئوریزه سازی ویروس یاس وناامیدی دربین ملت ایران است که به فضل الهی با بصیرت وزمان شناسی ملت همیشه در صحنه بسان گذشته راه به جایی نخواهد برد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : همایون رهبران، کارشناس سیاسی