رئیس کل دیوان محاسبات کشور طی پیامی رضایت رهبر معظم انقلاب از عملکرد دیوان محاسبات کشور را پشتوانه‌ای معنوی برای اهتمام مضاعف به وظایف مورد تأکید معظم‌له دانست.

به گزارش سفیرافلاک، مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور طی پیامی از رضایت حضرت آیت الله خامنه‌ای از عملکرد دیوان محاسبات کشور قدردانی کرده و آن را پشتوانه‌ای معنوی برای اهتمام مضاعف به وظایف مورد تأکید رهبر معظم انقلاب دانست.

متن پیام بذرپاش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای « ادام الله ظله الشریف»

سلام علیکم

اظهار رضایت حضرتعالی از عملکرد دیوان محاسبات کشور، مایه مباهات و نشان افتخار گرانقدری بر لوح ضمیر کارکنان و کارشناسان خدوم این دستگاه و  پشتوانه ای معنوی برای اهتمام مضاعف به وظایف مورد تأکید معظم له است. 

بی تردید این عنایت مشفقانه، ایفای تکالیف قانونی محوله را‌ ضروری تر و کارکنان دیوان را به ادامه راه و حصول نتایج مورد انتظار حضرتعالی، امیدوارتر می‌نماید.

از خداوند متعال، توفیق پیروی از رهنمودهای حکیمانه آن رهبر فرزانه را خواستارم.

فرزندتان
مهرداد بذرپاش

گفتنی است هبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱) در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرمودند: اخیراً دیوان محاسبات چابک، فعال و خوب شده است. گزارش های تفریغ بودجه در موعد خودش، خیلی زود ارائه می شود و دیوان محاسبات بررسی بودجه بعضی از شرکت‌های دولتی را نیز آغاز کرده که اگر آن را به همه شرکت‌های دولتی تعمیم دهید از جمله امتیازات این مجلس خواهد بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس