کاربران لرستانی که پنج شنبه های هر هفته برنامه مجازی شهیدان افلاکی را با معرفی شهید مختص هر شهرستان در بستر شبکه های اجتماعی اجرا می کنند امروز برای شهید مدافع حرم اسماعیل غلامی یاراحمدی نوشتند.

به گزارش سفیرافلاک، کاربران لرستانی در آستانه برگزاری کنگره ۶ هزار و ۵۴۴ شهید استان، پنج شنبه های هر هفته معرفی و بیان سبک زندگی شهدا در بستر توییتر و اینستاگرام را با هشتگ شهیدان افلاکی اجرا می کنند.
آنچه در کنار متن نوشت ها با هشتگ شهیدان افلاکی، به چشم می آید معرفی شهدای مختص هر شهرستان با نام شهید محلات هر شهرستان است.
خرم آباد مرکز استان لرستان ۲۰۲۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است؛ با شروع این برنامه در بستر مجازی در گذر ۲ هفته، شهیدان محسن فرج الهی و شهید اسماعیل غلامی یاراحمدی توسط کاربران شبکه های اجتماعی معرفی شدند.
شهید اسماعیل غلامی یاراحمدی، متولد سال ۱۳۵۹ از دیار خرم آباد لرستان است؛ سال ۱۳۸۳  جذب سپاه قدس می شود زمانی که فتنه داعش شروع شد عازم سوریه می شود تا این که در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۸ با زبان روزه در جمع خیل شهدای مدافع حرم به مهمانی حضرت زینب(س) می رود.
امروز کاربران توییتر با بیش از ۴ هزار توییت و ریتوییت از شهید مدافع حرم لرستانی اسماعیل غلامی یاراحمدی نوشتند که در زیر بخشی از آن ها آمده است.

FacebookTwitterEmailاشتراک