دالوند از وجود ۱۳۹ پروژه عمرانی مصوب سفر ریاست جمهور به استان خبر داد و گفت: دستگاه‌ها موظف به ثبت اطلاعات و پیشرفت این طرح‌ها در سامانه هستند.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، احمدرضا دالوند در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان با بیان اینکه ۱۳۹ مصوبه با اعتباری بالغ بر شش هزار میلیارد تومان در حوزه عمرانی داریم، اظهار کرد: طبق بررسی مصوبات سفر، تعهداتی که استان و مرکز در سال۱۴۰۰ داشته تقریباً انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌ها پیشرفت خوبی دارند و تعهدات سال جاری نیز در این جلسات بررسی می‌شوند، افزود: تمامی دستگاه‌ها مکلف‌اند با توجه به تخصیص اعتبارات برنامه زمان‌بندی ارائه دهند تا بر اساس آن پروژه‌ها رصد و کنترل شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بیان کرد: دولت قصد دارد تمامی پروژه‌های مصوب در سفر رییس محترم جمهور به استان‌ها را از طریق یک سامانه که در حوزه ریاست جمهوری طراحی شده به منظور بررسی موانع و چگونگی پیشرفت در کار کنترل کند تا به نتیجه نهایی برسند، بنابراین دستگاه‌ها مکلفند اطلاعات و پیشرفت پروژه‌ها را در این سامانه به روز‌رسانی کنند.

انتهای پیام/