امیری گفت: برجسته سازی نقاط ضعف و مشکلات، هدف دشمن است.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: متاسفانه عده ای در داخل کشور هم آوا با شبکه های معاند هستند به طوری که در ایام شهادت ماموران نظامی و انتظامی و یا ترور شهدا، سکوت مرگباری اختیار می کنند اما چنانچه حوادثی رخ دهد همنوا با رسانه های غربی، دایه دلسوزتر از مادر می شوند به گونه ای که انگار این طیف ماموریت دارند فقط نقاط ضعف و مشکل را برجسته کنند و هدف اصلی آنها ناامید کردن مردم است.

وی افزود: در حوادثی مانند سیل، زلزله، طوفان، ریزش ساختمان و یا هر حادثه دیگری که موجی از همدلی ها برای کمک رسانی به این سمت اعزام می شود اما عده ای ماموریشان از این فرصت، ناامید کردن مردم است همان کسانی که سالها مشکلات زیادی را بر سر مردم آوار کردند و امروز دولت جدید در عرصه های مختلف مشغول آواربرداری است.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: در هر حادثه ای سعی می کنند به نیابت از نظام سلطه، نظام را زیر سوال ببرند و با فریب، توئیت، سخنرانی و هرآنچه که در توان دارند برای ضربه و سواستفاده از این فضا بهره می برند و تلاششان این است که هر مشکلی را به پای حکومت بگذارند.

امیری بیان کرد: در برخی از موارد حتی این افراد جلوتر از دشمنان، علیه این نظام موضع گیری می کنند به طوری که وقتی دو روز پیش سرود سلام فرمانده با حضور هزاران نفر از مردم برگزار شد سعی کردند این برنامه فرهنگی را وارونه جلوه دهند.

وی خاطرنشان کرد: اینها در واقع همان کسانی هستند که در سال ۸۸ برای تشدید تحریم ها علیه مردم تلاش کردند، همان کسانی هستند که سعی کردند شهادت سردار سلیمانی را به گونه ای دیگر نشان دهند، کسانی هستند که از بیگانگان تقاضای تحریم علیه ملت را داشتند و کاسه های داغ تر آشی هستند که برای ضربه به نظام از هر فرصتی استفاده می کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: این در حالیست که دولتمردان و همه عوامل امدادی پس از حادثه آبادان در محل حضور یافته و همه تلاشها را برای کمک رسانی و آواربرداری در دستور کار قرار داده اند.

انتهای پیام/