الوندی منش با اشاره به سکوت معنادار اصلاح‌طلبان در برابر توهین به امام رضا (ع)، گفت: جشنواره کن جلوه‌ای از هنر ضد ارزشی و کثیف غرب است.

علی الوندی منش در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به حاشیه‌های جشنواره کن اظهار داشت: جشنواره ضد ارزشی کن در اروپا جلوه‌ای برای نمایش هنر غربی است که هنرمندان در آن، پایبند به اصول نیستند.

وی افزود: عرصه هنر و ورزش نباید درگیر مسائل سیاسی باشند در غیر این صورت مردم دیگر اعتماد نمی‌کنند و بایستی درب سینما و هنر را تخته کرد.

هنرمند پل‌دختری عنوان کرد: هنرمندانی که در این‌گونه جشنواره‌ها شرکت می‌کنند حتماً دارای مشکلی بوده و افراد مثبت اندیشی در حوزه هنر نیستند.

وی تصریح کرد: فیلمی که در آن به ساحت مقدس امام رئوف، امام رضا (ع) توهین می‌شود و پس‌ازآن جز آثار برتر قرار می‌گیرد یعنی دست‌اندرکاران این برنامه‌های غرب‌زده سیاسی بویی از انسانیت نبرده‌اند که به اعتقادات ملت‌ها توهین می‌کنند و به آن نیز جایزه می‌دهند.

الوندی منش بابیان اینکه هنرمندان فراری ایرانی شرکت‌کننده در جشنواره کن مشکلات شخصیتی و جنسی دارند، بیان کرد: افرادی که به نام ایران در جشنواره کن حضور داشتند و جایزه گرفتند افرادی منحرف و مشکل‌دار بوده که زندگی خود را فدای زرق‌وبرق پوشالی کردند و هیچ‌چیز حتی آبرو برای آن‌ها مهم نیست.

هنرمند پل‌دختری یادآور شد: متأسفانه این روزها اصلاح‌طلب‌ها از مسائل فرهنگی و هنری برای تسویه‌حساب سیاسی استفاده می‌کنند و در رسانه‌های وابسته خود اجتماع بزرگ سرود سلام فرمانده را به‌عنوان جشنی هم‌زمان با مصیبت مردم آبادان اعلام می‌کنند و از این‌طرف در برابر هتک حرمت امام رضا (ع) توسط افرادی ضد فرهنگی و هنری در جشنواره کن سکوت پیشه می‌کنند و بی‌تفاوت هستند.

انتهای پیام/