امیی گفت: 8703 تفاهم نامه برای کاهش مصرف برق در استان لرستان امضاء شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق  لرستان، امیری با اشاره به ضرورت تامین برق کلیه مشترکین در تابستان ۱۴۰۱ اظهار داشت: با توجه به کمبود بارندگی ها و گرمای شدید و زودرس، باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا با بسیج تمامی امکانات و همکاری مردم فهیم استان در مدیریت مصرف، برق مطمئنی جهت استفاده بخش های مختلف تامین نماییم.

وی با بیان اینکه برنامه های فراوانی جهت عبور از پیک بار در نظر گرفته شده است، افزود: از جمله این برنامه ها می ‌توان به افزایش ظرفیت تولید، برنامه ریزی دقیق با هماهنگی بخش صنعت و کشاورزی، نصب کنتورهای هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور، آموزش راه های مدیریت مصرف و …. اشاره کرد.

وی افزود: یکی از اقدامات بسیار خوب در این زمینه عقد قرارداد با مشترکین صنعتی، کشاورزی، تجاری و اداری عموی می باشد که با توجه به تعداد قراردادی که بین مشترکین منعقد شده باید گفت با این اقدام می توان کمک خوبی در تامین برق مطمئن و پایدار داشته باشیم و همچنین این مشترکین از تخفیفات ویژه استفاده نمایند.

امیری تصریح کرد: تعداد ۸۷۰۳ تفاهم نامه همکاری با مشترکین امضا گردیده که به تفکیک شامل ۱۵۳۴ تفاهم نامه صنعتی، ۴۴۷۷ تفاهم نامه  کشاورزی، ۱۱۱۱ تفاهم نامه اداری و عمومی و ۱۵۸۱ تفاهم نامه تجاری می باشد.

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود ۹۵ میلیارد ریال تخفیف در صورتحساب مشترکین فوق‌الذکر اعمال شده است، عنوان کرد: امسال نیز با توجه به افزایش این قراردادها امیدواریم نسبت به سال گذشته بتوانیم هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ کمیت همکاری مناسبی را داشته باشیم که در نهایت موجب رضایتمندی مشترکین استان گردد.