حجت الاسلام درویشی با اشاره به اینکه استکبار در مقابل اقتدار و عظمت ایران، ذلیل شده است، گفت: اقتدار نیروهای مسلح در همه عرصه ها نمایان است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام علی درویشی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج بروجرد که در حسینیه ثاراله بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: اقتدار و پیشرفت ایران در عرصه های مختلف سبب شده تا دشمن در مقابل این عظمت شکست خورده و توان مقابله با ایران را نداشته باشد، شکست های پی در پی استکبار باعث شد تا هیمنه پوشالی آمریکا شکسته شود و به جای قدرت نمایی، رو به زوال می رود.

وی افزود: دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا هر اتفاقی را سیاهنمایی و بزرگنمایی کند تا بتواند به اهدافش برسد اما همه این توطئه ها با شکست مواجه می شوند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان با اشاره به محور مقاومت، تصریح کرد: هر روز شاهد اقتدار و موفقیت محور مقاومت هستیم و این سبب شده تا خواب از چشمان استکبار و همدستانش گرفته شود.

حجت الاسلام درویشی خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از اینکه در بسیاری از توطئه هایی که در سر دارند، شکست می خورند، توهین به مقدسات را در دستور کار قرار می دهند و امروز توهین به امام رضا(ره) را انجام می دهند که قطعا ضربه شکستی از این توهین می خورند.

وی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران در طول این سالها، بیان کرد: سپاه پاسداران به فرمان تشکیل شد و طی این سالها در مسیر ولایت حرکت کرده است که خدمات رسانی و کمک به محرومان را همیشه در دستور کار قرار داده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان خاطرنشان کرد: سپاه از ابتدای تشکیل تاکنون در همه عرصه ها و صحنه ها حضوری فعال داشته و با افتخار در این مسیر حرکت می کند.

حجت الاسلام درویشی با اشاره به توقیف کشتی نفت کش توسط نیروی دریایی سپاه، بیان کرد: این اقدام اقتدار و توان نیروهای مسلح را نشان داد که این اقتدار در همه عرصه ها نمایان است.

وی با اشاره به ولادت حضرت معصومه(س) گفت: به برکت وجود حضرت معصومه(س)، شهر مقدس قم مرکز حوزه علمیه است و شاگردان زیادی در این مراکز تربیت شده و توانستند به خوبی برای تبیین و تبلیغ دین اقدام نمایند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان اظهار داشت: آیت اله بروجردی(ره) و علمای بزرگی در حوزه های علمیه، دانش کسب کرده و توانستند در مسیر دین گام هایی بزرگ بردارند

حجت الاسلام درویشی با بیان این که قبول مسئولیت، بار تکلیفی را به دنبال دارد، افزود: مسئولین باید در راستای خدمت به مردم گام بردارند.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام نوری نیا تقدیر و هادی کولیوند به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج بروجرد معارفه شد.

انتهای پیام/