رسانه انگلیسی به تمجید از زوج خط حمله تیم ملی کشورمان پرداخت و کار مهاجم ایرانی هال سیتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را سخت دانست.

به گزارش سفیرافلاک، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز (چهارشنبه) عازم قطر است تا اردوی تدارکاتی خود  را در میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار کند.

شاگردان اسکوچیچ در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم های انگلیس، آمریکا و برنده دیدار پلی آف اروپا( اوکراین-اسکاتلند/ولز) رقابت می کنند.

در همین رابطه سایت «hulldailymail» انگلیس به تمجید از خط حمله تیم ملی ایران پرداخت و نوشت: ایران خود را برای یک سفر دیگر در جام جهانی در اواخر امسال آماده می کند و ماه آینده یک بازی دوستانه برگزار می کند. ایرانی‌ها در مقدماتی جام جهانی خیلی زود راهی جام جهانی شدند و احتمالا در روز شنبه ۱۱ ژوئن در مونته ویدئو در مصاف با اروگوئه خود را محک خواهند زد.

اللهیار صیادمنش که قرار است تابستان امسال به صورت دائمی به هال سیتی منتقل شود، شش بازی ملی در کارنامه خود دارد که یک گل او برای ایران در اولین بازی خود مقابل سوریه در سال ۲۰۱۹ به ثمر رسید. ایران با حضور مهدی طارمی مهاجم پورتو و سردار آزمون از بایرلورکوزن تیم قدرتمندی است.

اللهیار در کنار این دو مهاجم خطرناک برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت می کند.با این حال، او امیدوار است با نزدیک شدن سریع جام جهانی، چشم‌ها را به خود جلب کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس