ملک آرا گفت: 2 تیم بهداشتی، درمانی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی به منطقه عشایری «خاک مالگه و سرسراب» زاغه از توابع شهرستان خرم آباد اعزام‌ شد.

سرهنگ عبدالوحید ملک آرا در گفت‌و‌گو با سفیرافلاک، اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و کانون بسیج جامعه پزشکی زاغه، دو تیم بهداشتی، درمانی و دندانپزشکی گروه جهادی شهید رهنمون به منطقه عشایری «خاک مالگه و سرسراب» زاغه از توابع شهرستان خرم آباد اعزام شد.

وی افزود: این اکیپ شامل پزشک عمومی، دندانپزشک، کارشناس بهداشت و روانشناس، ماما، واکسیناسیون، دارویار است که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز تیم را برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه همراهی کردند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی در این اعزام، گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت، معاینه، مشاوره، تست قندخون و فشارخون، اموزش بهداشت و دارو به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است و آماری که در پایان این روز می‌توان ارائه داد خدمت مستقیم به ۱۲۰ نفر است.

وی بیان کرد: علاوه بر خدمات بهداشتی و درمانی، ارائه خدمات دندانپزشکی، واکسیناسیون و آموزش فرهنگی و افزایش جمعیت همراه با توزیع پک بهداشتی این منطقه از دیگر خدمات خداپسندانه این اعزام می باشد.

انتهای پیام/