فتحی گفت: 19 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای دام و طیور پرداخت شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان، غلامعلی فتحی اظهار داشت: در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکنون پنج هزار و ۹۰۸ نفر در سامانه سیتا به مبلغ دو هزار و ۷۷۴ میلیارد تومان ثبت نام کرده اند که از این تعداد دو هزار و ۳۲۰ نفر به مبلغ ۶۹۴ میلیارد تومان به بانک کشاورزی معرفی شده و از تعداد معرفی شده ۱۰۹ نفر به مبلغ ۱۹ میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان عقد قرارداد و پرداخت شده است.

وی افزود: ضروری است دارندگان واحدهای دام، طیور و آبزیان هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام در سامانه سیتا اقدام کرده تا با معرفی به بانک جهت دریافت تسهیلات بانکی سرمایه در گردش مورد نیاز خود با سهل ترین وثیقه بانکی و کوتاهترین زمان ممکن اقدام شود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: طی هماهنگی های بعمل آمده همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی و همه شعب بانک کشاورزی در ایام تعطیل فعال و در خدمت مردم هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به شناور بودن این تسهیلات، دارندگان واحدهای تولیدی در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک مورد نیاز بانک اقدام نمایند.

انتهای پیام/