معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به تخریب بقایای متروپل بعد از آواربرداری گفت: عملیات آواربرداری از متروپل تعطیل‌ شدنی نیست و همه دستگاه‌ها با امکانات موجود پای کار هستند.

به گزارش سفیرافلاک، سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور صبح امروز دوشنبه در محل حادثه ساختمان متروپل حاضر شد و ضمن بازدید از مراحل آواربرداری، اظهار داشت: لازم است از تلاش های ارزنده مسئولین استان و مسیولین کشوری در خصوص امداد و نجات و آواربرداری صورت گرفته تقدیر و تشکر کنم. 

وی افزود: حادثه متروپل، حادثه تلخی بود که به موجب گزارش ها ۳۸ نفر از هموطنان عزیزمان جان شیرین خود را از دست دادند و تعدادی هم آسیب دیدند و مجروح شدند. آقای رئیس جمهور در بازدیدی که داشتند دستورات لازم را صادر کردند.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: حسب دستور رییس جمهور در ایام نوروز به منظور بررسی پیشنهادات استان خوزستان، در خصوص طرح توسعه همه جانبه شهرهای آبادان و خرمشهر به استان خوزستان آمدیم تا در برنامه ریزی مدون مشکلات شهرستان ها را احصا کنیم و اعتبارات لازم پیش‌بینی و قدری از مشکلات مرتفع شود. 

مرتضوی در رابطه با تخریب متروپل تصریح کرد: فرماندهی عملیات در این حوزه با استاندار است که خوشبختانه با تدبیر پیش رفتند و قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار وارد منطقه اروند شدند و دستگاه های اجرایی وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: مجوزهای لازم برای تخریب و تسریع موضوع پیشبینی شده است و قطعا کار همچنان ادامه دارد یعنی پس از آوار برداری عزیزان به تخریب باقی مانده سازه اقدام خواهند کرد و کار تعطیل شدنی نیست. همه دستگاه ها پای پروژه هستند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس