نامداری گفت: از ظرفیت بسیج در جهت فرهنگ‌سازی گفتمان علم و فناوری می توان استفاده کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، فرهاد نامداری اظهار داشت: با توجه به شبکه گسترده ای که بسیج در تمام استان دارد می توان از این ظرفیت در جهت فرهنگ‌سازی گفتمان علم و فناوری بهره گرفت.

وی افزود: این پارک آمادگی دارد ظرفیت‌های علمی و فناوری موجود در واحدهای فناور مستقر در پارک و مراکز رشد را در راستای حل مشکلات و معضلات صنایع و ادارات استان به کار برد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در بسیج و ظرفیت های علمی و فناوری موجود در پارک فناوری و مراکز رشد و با توجه به نگاه جهادی و بسیجی که در طرفین وجود دارد، بتوان گام‌های مؤثری در توسعه فناوری در استان برداشت.

سرهنگ امین الله صارمیان مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان نیز گفت: بسیج استان لرستان دارای ۲۲۴ پایگاه در سطح ادارات استان و در مجموع حدود دو هزار پایگاه است که در حوزه‌های مختلف از جمله بسیج مهندسین، بسیج جامعه پزشکی و… در حال فعالیت است.

وی افزود: در بسیج استان کلینیک صنعت در حال فعالیت است. در این کلینیک تیمی از افراد متخصص در صنایع و اساتید دانشگاه ها حضور دارند و این کلینیک تاکنون کل صنایع استان را عارضه‌ یابی نموده و مشکلات صنعت استان را می‌داند و بسیج آمادگی دارد جهت تحقق شعار سال ظرفیت های خود را در اختیار پارک علم و فناوری لرستان قرار دهد.

انتهای پیام/