احمدی گفت: سیاست های فرهنگی و هنری دولت سیزدهم تحول آفرین و امید افزاست.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، منصور احمدی اظهار داشت: سیاست های فرهنگی و هنری دولت سیزدهم و برنامه های مقام عالی وزارت، بارقه های امید را در جامعه روشن کرده و در حوزه اجرا، نیازمند تدوین و تخصیص اعتبارات ویژه است که مجلس شورای اسلامی می تواند در این خصوص نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

وی افزود: ظرفیت نیروی انسانی ما گرچه در کمیت نیازمند ارتقاء و حمایت است اما از لحاظ فکری، کیفیت بسیار بالایی دارد و خوشبختانه، تفکر جهادی در وجود تمامی متولیان فرهنگ و هنر استان نهادینه شده است و یکی از مهمترین رسالت های ما به عنوان تنها وزارتی که پسوند اسلام را یدک می کشد، مزین کردن فعالیت های فرهنگی و هنری به آموزه های اسلامی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تاکید کرد: تفکر جهادی، وجه تمایز دولت سیزدهم با سایر دولت هاست و مدیران و خادمان این دولت باید به گونه ای عمل کنند که این تحول و تمایز به خوبی مشهود و ملموس باشد.

وی خاطرنشان کرد: در عرصه فرهنگ و هنر ضمن پایبندی به تمامی خطوط قرمز نظام و قوانین و دستورالعمل های مصوب، هیچگونه ممنوعیتی نخواهیم داشت و از تمامی طرح ها و برنامه های اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و جامعه قرآنی استان در راستای تحقق سیاست های فرهنگی هنری دولت، حمایت می کنیم.

احمدی تصریح کرد: مهمترین درخواست ما از شما و مجمع نمایندگان استان، حمایت از ارتقاء رتبه اداره کل از سه به دو است که ۹۰ درصد روند آن صورت گرفته و امیدداریم با حمایت های شما و سایر مسئولین شاهد تحقق آن باشیم. 

انتهای پیام/