مربی تیم فوتبال گل گهر توضیحاتی درباره خبر معاوضه مدافع این تیم با مدافع پرسپولیس توضیحاتی داد.

به گزارش سفیرافلاک، مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل گهر در تازه‌ترین مصاحبه خود به خبر معاوضه میلاد زکی پور مدافع چپ این تیم با سعید آقایی مدافع پرسپولیس واکنش نشان داد و این احتمال را رد نکرد.

وی ضمن تشریح برنامه‌های نقل و انتقالات تابستانی گل گهر، گفت: در یکی از پست‌های دفاع، باید بحث میلاد زکی پور روشن بشود.

سرآسیایی در واکنش به خبر معاوضه و جابجایی زکی پور با سعید آقایی تاکید کرد: صحبتش هست و باشگاه‌ها باید به فکر جایگزین باشند!

مربی گل گهر در پاسخ به این سئوال که یعنی سعید آقایی گزینه خرید باشگاه شما است؟ یادآور شد: من نشنیدم درباره آقایی و جدایی از پرسپولیس صحبتی شده باشد ولی دنبال گزینه‌هایی در آن پست هستیم. اول باید وضعیت تمدیدی‌ها مشخص بشود. فکر می‌کنم بچه‌ها دوست دارند در تیم خوب گل گهر زیر نظر قلعه نویی کار کنند مگر اینکه شرایط خاصی داشته باشند.

سرآسیایی با بیان اینکه تفکر فصل آینده امیر قلعه نویی با گل گهر، قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: قطعاً این فصل شرایط برای کسب عنوان قهرمانی فراهم است. این از عهده قلعه نویی خارج نیست. این اتفاق خواهد افتاد ولی بودن جزو سه تیم بالای جدول هدف گذاری اول باشگاه است. بعد از چهارمی در فصل قبل، باید دنبال کسب سهمیه باشیم.

مربی گل گهر که در برنامه «ورزشگاه» حاضر شده بود، در خصوص تکذیب خبر خرید هواپیما توسط امیر قلعه نویی هم اظهار کرد: اتفاقاً دیروز خدمت ایشان بودیم و بحث «فان» ما حول این محور بود. خیلی خندیدیم! امیرخان می‌گفت بعضی‌ها یا خیلی بیکار هستند این خبرها را می‌سازند و یا عناد بزرگی با من دارند!

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر