با تصمیم کادر فنی تیم ملی والیبال ایران و در پایان هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال رضا عابدینی و صابر کاظمی عازم تهران و بردیا سعادت و سینا سرلک مسافر صوفیه شدند.

به گزارش سفیرافلاک، هفته نخست مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ در گروه مردان که از ۱۸ خرداد در دو شهر اوتاوا و برازیلیا آغاز شده بود یکشنبه ۲۲ خرداد به پایان رسید و تیم ملی ایران با دو برد و دو باخت به کار خود در هفته نخست پایان داد.

کاروان والیبال ایران ساعاتی پس از آخرین مسابقه خود جهت حضور در هفته دوم این رقابت ها عازم صوفیه بلغارستان شدند که با تصمیم کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان رضا عابدینی (به دلیل مصدومیت) و صابر کاظمی (به دلایل فنی) از برازیلیا عازم تهران شدند و بردیا سعادت و سینا سرلک پس از انجام هماهنگی‌های لازم جهت خروج از کشور عازم بلغارستان خواهند شد و به کاروان والیبال ایران در صوفیه خواهند پیوست.

بدین ترتیب عابدینی و کاظمی بامداد امروز از فرودگاه استانبول از تیم جدا شدند و به تهران بازگشتند.

محمدطاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین توخته، محراب ملکی‌سرخی، اسماعیل مسافر، امین اسماعیل‌نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن ۱۲ بازیکنی هستند که همراه با کادر فنی تیم ملی عازم استانبول شده‌اند و پس از یک روز استراحت در هتل فرودگاهی استانبول را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک می کنند و تمرینات خود را جهت شرکت در هفته دوم لیگ ملت های والیبال آغاز خواهند کرد.

مردان جوان ایران در هفته دوم این رقابت ها از روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد ماه به ترتیب با تیم های بلغارستان، آمریکا، برزیل و کانادا دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر