بارانی گفت: 45 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در استان لرستان اهدا می شود.

جعفر بارانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در طول سال و در عرصه های مختلفی به نیازمندان خدمات لازم را ارائه می دهد که بر همین اساس طی روزهای آینده پویش دلگرمی احسان با توزیع دو هزار و ۳۰۰ پوشاک و البسه در بین نیازمندان اجرا می شود.

وی افزود: همچنین ۴۵ سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمندان در نظر گرفته شده که برای هر جهیزیه بالغ بر ۴۰ میلیون تومان هزینه شده است.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان با اشاره به پویش توزیع بسته های معیشتی، تصریح کرد: پنج هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی تهیه شده که در بین خانوارهای نیازمند توزیع می شود.

بارانی از اعزام گروه های دندانپزشکی به مناطق محروم خبر داد و گفت: در راستای پویش لبخند احسان نیز دو گروه دندانپزشکی به مناطق محروم اعزام می شوند تا بتوانند خدمات مورد نیاز را به کودکان و نوجوانان این مناطق ارائه دهند.

وی بیان کرد: در استان سه خانه احسان در بروجرد و خرم آباد راه اندازی که در بخش جام های فوتبال خیابانی، ۸۰ تیم شرکت کرده و به طوری طی مراسمی جوایز تیم های برتر اعطا می شود.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان افزود: در فصل گرما، پویش نسیم احسان با هدف توزیع وسایل سرمایشی در بین نیازمندان اجرا می شود که امسال ۷۰۰ میلیون تومان برای تهیه وسیال سرمایشی در نظر گرفته شده است.

بارانی با اشاره به خدمات عمرانی گفت: با همکاری گروه های جهادی و نوسازی مدارس، یک مدرسه دو کلاسه ساخته و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وی بیان کرد: همچنین در بحث آبرسانی شرب در روستای گرگ علی دلفان، پروژه ای با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان تکمیل می شود، علاوه بر این نیز احیای قنات در الیگودرز، تعمیر منازل محرومان در دورود و خدمات درمانی در پلدختر در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/