ایلان ماسک روز پنج‌شنبه قرار است برای اولین بار پس از خرید سهام توئیتر با کارمندان این شبکه اجتماعی صحبت کند.

به گزارش سفیرافلاک، ایلان ماسک قرار است در هفته جاری برای اولین بار پس از خرید بخشی از سهام توئیتر  در یک جلسه با کارمندان این  شرکت صحبت کند.

به گزارش سایت رویترز، روز گذشته یک منبع آگاه با استناد به ایمیلی از پاراگ آگراوال، مدیر اجرایی توئیتر اعلام کرد که ایلان ماسک در روز پنج‌شنبه قرار است مستقیما با کارمندان این شبکه اجتماعی صحبت کند و سوالاتی را درباره روند کار از آن‌ها بپرسد. این خبر، پس از آن منتشر شد که توئیتر هفته گذشته اعلام کرد، پیش‌بینی می‌کند تا اوایل آگوست، سهامداران در مورد فروش رای دهند. یکی از سخنگویان توئیتر تایید کرد که ماسک در جلسه هفته جاری  شرکت خواهد کرد.

از زمان پیشنهاد تصاحب ماسک، بسیاری از کارمندان این شبکه اجتماعی ابراز نگرانی کرده‌اند که رفتار نامنظم  ایلان ماسک می‌تواند کسب‌وکار توئیتر را بی‌ثبات کند و از نظر مالی به آن‌ها آسیب برساند.

جلسه ایلان ماسک با کارکنان توئیتر

در ماه آوریل، شرکت توئیتر بدون حضور مدیر عامل اسپیس ایکس یک جلسه تشکیل داد تا کارمندان را آرام کرده و توضیحاتی را درباره روند جدید این شبکه اجتماعی به آن‌ها بدهد. هفته گذشته، ماسک به توئیتر هشدار داد که در صورت عدم ارائه اطلاعات مربوط به هرزنامه‌ها و حساب‌های جعلی که به دنبال آن بوده ، ممکن است از قرارداد خود برای تصاحب این شرکت خارج شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان