جهانی گفت : واگذاری برخی از خدمات پستی می تواند در ایجاد اشتغال بخش های خصوصی کمک کند .

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی جهانی در دیدار با محمد ناظری مدیر کل پست استان با بیان اینکه پیشینه پست بر همگان مبرهن و آشکار می باشد، اظهار داشت: وزارت مردم خدمات بسیار گسترده ای را به جامعه ارائه می دهد که طیف زیادی از مردم را در بر می گیرد و بمنظور توسعه و گسترش هر چه بیشتر این فعالیت‌ها و خدمات همه با هم تلاش کنیم که اداره کل پست می تواند نقش اساسی در این زمینه داشته باشد .

وی به ارائه اکثر خدمات دستگاههای دولتی بصورت الکترونیکی به شهروندان اشاره کرد و گفت: متناسب با این مهم، باید نگاه پست نیز نگاه به توسعه و ارائه خدمات الکترونیکی و با نگاه ایجاد فرصت های شغلی با واگذاری برخی از این خدمات به به بخش خصوصی باشد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه ایجاد اشتغال همکاری و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی و نهادهای مردمی و بانکها را می طلبد، عنوان کرد: این اداره کل نیز آمادگی دارد تا با همکاری اداره پست بخش از خدمات خود را به این اداره کل واگذار کند تا ارائه خدمات به مردم مطلوب تر شود.

در ادامه این دیدار ناظری مدیر کل پست لرستان سرویس تجارت الکترونیک را فرصتی مناسب برای مردم جهت تامین مایحتاج اولیه زندگی در طول ایام کرونا دانست و بیان نمود: در طول این ایام بعلت محدودیت هایی که در زمینه تردد وجود داشت استفاده از بسترها و خدمات پستی به نحو چشم گیری افزایش پیدا کرد بطوریکه تغییرات اساسی در نوع سرویس بصورت امانت و بسته پستی بوجود آمد .

وی خدمت رسانی به مردم از طریق خدمات پستی  در طول ایام کرونا را قابل تقدیر دانست و بیان نمود: چون خدمات پستی در زمره خدمات مورد نیاز و گروه اول در نظر گرفته شده بود کارکنان پست بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیتی در محل کار حاضر شده و به خدمات رسانی به مردم مشغول بودند به طوری که هیچ خللی در ارائه خدمات پستی بوجود نیامد .

ناظری پروژه جی نف را برنامه ای مناسب در جهت رفع مشکلات مربوط به دستگاه‌های خدمات رسان که خدمتشان مکان محور می باشد، دانست.

مدیر کل پست لرستان  با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری “سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین ”  عنوان نمود،: زیر ساخت ها و بسترهای مناسب پست میتواند در راستای تحقق شعار سال نقش آفرین باشد ، بطوریکه تولید کنندگان کالا وخدمات براحتی خواهند توانست محصولات وتولیدات خود را جهت عرضه و فروش در بسترهای پستی به نمایش بگذارنند.

انتهای پیام/